Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha szivárog a magzatvizem,...

Ha szivárog a magzatvizem, előbb-utóbb beindulnak a fájások is?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 19. 06:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha elkezdett szivárogni 6 órán belül menj be a kórházba, mert nagy a fertőzésveszély! Sajnos néha a fájások nem jönnek utána. (Én két nap múlva szültem meg folyamatos indítás után nagy nehezen).

Fájdalommentesebb szülést!

2013. ápr. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem tudom, hogy a magzatvizem szivárog-e vagy az este felrakott kúp...
2013. ápr. 19. 07:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Tusolj le, és pucéran ülj rá egy összehajtott fehér lepedőre. Ott látni fogod majd a színét és azt is h mennyi. Ha elázik 2 3 réteg és nagy a pacsa akkor ez magzatviz.

Nekem is szivárgott, de ha a fájásokra vártam volna akkor még most is egybe lennék :)) Oxit kaptam 6 órán át, de csak mensi szerű görcsöket okozott és olyan zárt maradtam h a doki ujjbegye nem fért föl. Császár lett a vége.

2013. ápr. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondtak szülesfelk.tanf-on, h ha nem vagyunk biztosak benne, mi folyik, inkabb menjünk be es megnezik a korhazban. (Max. hazaküldenek.)
2013. ápr. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!