Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bajcsyban szül valaki mostanáb...

Bajcsyban szül valaki mostanában? (2013. 06-07) Mennyibe kerül a fizetôs szoba? A többi szobában van zuhanyzó? Hány ágyasak?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 19. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Én 2 éve szültem ott. Fizetős szobában voltam, 2ágyasban, ami azt jelentette, hogy a 14ezres szobát 2-en fizettük, így 7-7 ezer volt/ éjszaka. Ott volt külön zuhanyzó, wc. A többi, nem fizetősben nincs, kint van minden közös. Van 1ágyas fizetős is, ott értelemszerűen egyedül fizeted a 14ezret. (már ha szabad)

Remélem most is ennyibe kerül, erről nem tudok nyilatkozni.

2013. ápr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez nem annyira sok mint amirol hallottam, koszi!!!

Foleg hogy a tobbiben nincs zuhany..az nagyon gaz!

2013. ápr. 21. 10:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia, 2,5 éve szültem ott. Ha teheted szerintem menj fizetősbe, mert iszonyú nagy kosz van a fürdőkben! Ott ügye csak a nőgyógy osztályon vannak olyan kórtermek amikben van fürdőszoba, WC a szülészetin nincs! Rengeteg szoba tartozik 2 zuhanyzóhoz, WC-hez.... Persze mindenkinek más az igénye, valakinek ez nem gáz de én nagyon megbántam, hogy nem fizetősbe mentem (ez miatt) pláne császárral!

Jó babavárást, könnyű szülést :)!

2013. ápr. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt hallottam hogy 19ezer / éjszaka, nem akartam elhinni. De most megnyugodtam :) Így megéri. És a szülés után pláne nem mindegy hol a zuhany és mennyire retkes... :)
2013. ápr. 21. 14:51
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

2010-ben és 2012-ben szültem a Bajcsy-ban, mindkétszer fizetős (alapítványi) szobát kértem. Elsőnél 2 ágyasban voltam első két éjszaka egyedül, 3. éjszaka szobatárssal. Másodiknál 2 ágyasban voltam végig egyedül. Mindkétszer 3x7e Ft-ot kellett fizetnem. Az egyágyas szobában a férjed vagy más hozzátartozód is bent aludhat veled, annak az ára 14e Ft/éjszaka.

Egy kétágyas és egy egyágyas fizetős szobára jut egy fürdőszoba, tehát 3 anyuka (és a látogatóik) használják a wc-t. Nagyon picike, de hát kibírja az ember a 3 nap alatt.

2012-ben már átalakították a szülészetes emeletet, és egészen a folyosó másik végén is van szülészetis kórterem, ami szerintem annyira nem jó, mert a kisbabáddal végig kell jönni jó hosszú folyosón, el a lépcső és a lift előtt, majd végig megint egy hosszabb folyosón, mire eljutsz a csecsemősökig. Ez gátsebbel (vagy császározva) nem leányálom. Szóval ha megteheted, mindenképpen alapítványi szobát kérj. Ha a szülésznőnek adsz plusz pénzt, elintézi neked.

2013. ápr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
2013. ápr. 23. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!