Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mostanában Budapesten szült...

Tibor215321 kérdése:

Mostanában Budapesten szült valaki Bajcsyban? Egyágyas szoba mennyibe kerül? Orvosokkal-szülésznőkkel mi a tapasztalat akinek nem volt fogadott?

Figyelt kérdés
2012. nov. 30. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én csak a dokikról és szülésznőkről tudok nyilatkozni. (Egyágyasban voltam, de teljesen véletlenül, nem kértem, a nem fizetősbe raktak :-)

Nálunk a család szinte minden nőtagja a Bajcsyban szült, mindenki másik dokinál, volt, akinek fogadott volt, volt, aki ügyeletesnél.

Egyöntetűen mindenki maximálisan meg volt elégedve mindenkivel! Én régebben az Egészségházban több orvosnál is jártam, ott is nagyon rendes volt mindenki. Szóval én rosszat nem tudok írni.

Szülésznőm nem volt fogadott, Keresztes Évát osztották be hozzánk, imádom :-) De volt szerencsém több szülésznőhöz is, mindenki nagyon kedves volt.

Te mikor szülsz?

2012. nov. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ott fogok szülni remélem mostmár napokon belül. Szülésznőnk nincsen választott,csak orvosunk. Utolsó, a Keresztes Éva ő nem a szonográfus az uh-ból???
2012. dec. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az egyágyas szoba amúgy 13-14 ezer forint,legalábbis május elején nekem ennyit mondtak.

előző voltam.

2012. dec. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt első.

De igen, az Éva most a szonográfus, de amikor szültem (2011), még szülésznőként dolgozott. Azóta már voltam nála uh-n is, a Kistesó ügyében :-)

2012. dec. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!