Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kistarcsai Flór Ferencben...

A kistarcsai Flór Ferencben hány ágyasak a vajúdó szobák és a szülőszobák?

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ugyanott vajúdtam, ahol aztán szültem. Egyágyas minden vajudó/szülőszoba, és nagyon tiszták, modernek.
2009. szept. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De van nekik külön vajudószobájuk, csak ritkán használják! Ma beszéltem egy ott dolgozó dokival erről! A szülőszobák egy ágyasak, alternetívak!
2009. szept. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

3 szülőszoba van és azok egyben vajúdók is, illetve van egy külön vajúdó, de ott is van egy komplett ágy, ha valakinek sos ben szülnie kéne. Nagyon kultúrált, tiszta.

Bármikor bemehetsz megnézni, ha nincs szülés éppen.

Ha arra jársz csöngess be. 5. emeleten ha kiszállsz a liftből jobbra majd megint jobbra és a folyosó végén van a csengő a szülészetre.

2009. szept. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
29én meglett a lányom, nagyon könnyen, 1óra15percet töltöttem a szülőszobán. Szép szobák:-)
2009. okt. 4. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!