Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » István kórházban most szült...

István kórházban most szült kismamik! Milyen az idő a kórházban, hogy készüljek? És a szülőszobák? Klíma van esetleg?

Figyelt kérdés

2-3 hét múlva jön a baba, és nem tudom, mennyire vigyek neki meleg ruhácskákat.

Illetve vastag, vagy vékony takarót adnak? (nekem)

Pongyolára szükségem lesz?


2011. júl. 13. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
szia, én pont két éve szültem ott és pár hét múlva megint ott fogok, remélem azért nem baj ha leírom a tapasztalataimat. Nagyon meleg van a szobákban szerintem, első nap még badi+rugi volt a kisfiamon, de másnap a nővérek tanácsár már csak egy kis ujjatlan badiban volt és csak estére adtam rá a rugit. Szóval ha kánikulában szülsz, szerintem elég ha vékony pamut rugit, viszel, meg egy vékony takarót. Nekem meleg paplant adtak, pongyola/ fürdőköpeny jó jöhet ha teltház van épp, fürdés után pl
2011. júl. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Május 25-én szültem ott, épp nagy meleg volt. Nagyon hőség van a szobákban, ha meg ablakot nyitsz, nagy a huzat. Elég egy body bőven. Takaró és vékony rugi éjjelre, esetleg sapi, ha a huzatos folyosón sétálsz vele. Szülőszoba dettó, meleg van. Én pongyolát nem vettem fel egyszer sem, sőt a kórteremben szinte meztelen voltunk a szoptatás miatt.. a paplannal takartam magam... Éjjel a babával aludtam, és őt is az én paplanommal takartam, a takarója pedig háttámaszként szolgált neki. Mögötte meg egy széktámla :-)
2011. júl. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, vastag paplan volt akkor, elég szakadt, a párnahuzat egy rongyos lepedő volt, ami állandóan lejött, a párna pedig használhatatlanul lelakott volt :-(((
2011. júl. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Sajnos ettől féltem... Már most is, itthon melegem van, üres huzattal takarózva is. Szegény babóca... Na, mind1, mindenki túléli :)

2011. júl. 15. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!