Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nőgyógyászhoz vagy urulógushoz...

Nőgyógyászhoz vagy urulógushoz menjek?

Figyelt kérdés
4 hónapja császároztak mégis gondot okoz a szex. Komoly fájdalmat érzek vagy a hüvelynyílásomnál vagy a húgycsőnyílásomnál, sajna pontosan nem tudom meghatározni, hogy hol. Olyan érzésem van mintha egy seb lenne ott. Mintha fel lenne "törve". Égető, csípő érzést érzek akkor is, amikor mosakodom. Azt tudom, hogy műtétkor a katéternél volt egy kis pitty-putty, elmozdult és rossz helyen volt utána még órákig. Lehet, hogy akkor sérültem meg ott? Illetve, amikor voltam 6 hetes kontrollon, akkor tették fel a spirált, és akkor is azt éreztem, hogy az az eszköz, amivel szétfeszítenek tör. Bocsi, de nem tudom jobban érzékeltetni! Először azt gondoltam, hogy majd elmúlik mint a nátha, de nem. Milyen orvost keressek meg? Esetleg volt már valakinek ilyen problémája?
2009. szept. 25. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nőgyógyászhoz menj!
2009. szept. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elöször nögyógyászhoz mennék, mert mindkettö okot meg tudja állapitani. De ne várj sokat, mert annál nehezebb rendbehozni.
2009. szept. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nögyogyászodhoz menj,és szerintem ne halogasd sokat nehogy még nagyobb legyen baj.Nekem nem volt ilyen gondom.
2009. szept. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Először nődoki, de elmennék mindenképp egy urológushoz is.
2009. szept. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Először mindenképpen a nődokidat keresd fel, s ő tudni fogja, hogy mi a teendő a továbbiakban!
2009. szept. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!