Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A SOTE I számú női klinika...

A SOTE I számú női klinika szülészetéről mi a véleményetek? Dr Koós Hutás Piroskánál szülök majd és nem jártam még az intézményben.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 21. 19:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Én csak látogatni voltam ott, annyit tudok ismerőstől hogy a szülőszobák 1 személyesek, a gyermekágyas szobák pedig 3 vagy 4 (de ha jól tudom van fizetős 1 ágyas is). Ami nekem nagyon nem tetszett, hogy a gyermekágyas szobák előtti kb. 1,5 méter széles folyosón tolong kint boldog-boldogtalan, oda hozhatják ki az újszülötteket megmutatni az anyukák, amikor mi voltunk rendes tolongás volt, hát én oda ki nem vinném a tömegbe az 1-2 napos babámat.

A doktornőről a lehető legrosszabb a véleményem, 18-19 évesen voltam nála párszor még a MÁV kórház rendelőjében. 3 hónapig félrekezelt, nem vette észre hogy van egy méhszájsebem, fertőzéssel kezet végig (kúpokkal, antibiotikummal) mert folyásom is volt a sebből adódóan. 3 hónap után kerestem egy másik dokit aki azonnal megműtötte a sebet, és még épp időben, hogy ne legyen komoly következménye, szörnyülködött, hogy hogy nem lehetett egy ilyet észrevenni. Sajnos másoktól is hallottam nagyon rossz véleményeket a doktornőről, többen mondták hogy nem vette komolyan a panaszaikat a koraterhességben, és vetélés lett a vége. Gimis ismerősöm nála szült, épphogy beesett a szülés legeslegvégére, pedig azért a kitolásra "illik" már ott lennie a dokinak. Azóta is nem egy fórumon találkoztam a doktornő nevével a neten, és sehol nem pozitívat írtak róla. Ráadásul jó borsos ára van. Én akkor sem szülnék nála ha ő fizetne nekem (még vizsgálatra sem mennék hozzá).

2013. ápr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!