Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha egy eu. Problema miatt...

Ha egy eu. Problema miatt csaszarral kell szulnom (tervezett), azt az ugyeletes orvos honnan tudja meg?

Figyelt kérdés

Egy Bp. melletti kozsegben lakom,a helyi SZTK-s dokihoz jarok terhesgondozasra.Szulni Pesten fogok a korzetes korhazban.

Csaszarozni kell majd,mert van egy olyanproblemam,ami miatt nem szulhetek termeszetes uton.Ezt az ugyeletes orvos honnan fogja tudni?

Sajnos nincs lehetosegem arra,hogy orvost fogadjak,mert egyszeruen nincs annyi penzem.

Elore is koszonom a segitseget! :-)


2013. ápr. 22. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Irasd bele a kiskönyvbe. De sztem magátol is kel adjon majd papirt rola.
2013. ápr. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én is hasonló cipőben jártam, de nekem a 37.héten derült ki, hogy nem engednek természetes úton szülni.


erről az egészségügyi problámádról kérj igazolást (pecsét+aláírással) és tedd bele a kiskönyvedbe (de amikor mész be szülni, akkor is mondjad)

a császárt végző orvosnak tudnia kell azt is, hogy helyi érzéstelenítéssel vagy altatással kisebb a kockázat.

2013. ápr. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben,koszonom szepen :-)
2013. ápr. 22. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!