Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 4 hete szültem császárral. Az...

4 hete szültem császárral. Az orvos, és a védőnő szerint is szépen gyógyul a seb. Mit jelent ez a fájdalom?

Figyelt kérdés
3 napja fáj a seb feletti visszagyűrődő bőrréteg jobb oldalt, és a csípőcsontom. Nehezen mozgok, nem tudok nevetni, köhögni, tüsszenteni, nehéz a zuhanyzás, és a felkelés az ágybót ( kihúzható, így elég alacsony) Nem vagyok lázas, gondolom, nem lehet begyulladva, ugye? Szerintetek mit jelentenek ezek a tünetek? Elmenjek az orvoshoz? Nem fognak befektetni?
2011. jan. 16. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is fájt, azt mondták, hogy valószínűleg idegsérülés.

már nem fáj olyankor, mint neked, de ha megsimítom olyan érzés mintha csiszolópapírral tenném. Egy ponton pedig nem érzek semmit. Kicsit morbid, de megböktem magam ott tűvel (lefertőtlenítettem!) és semmi.

Tanácslom mozogj sokat, de ha nagyon aggódsz, menj dokihoz.

Inkább tartsanak parásnak mintsem baj legyen.

2011. jan. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hónapokig fájt a sebem császár után. Ráadásul az időjárás változását is éreztem vele. Most már semmi panaszom nincs, viszont így, 2 év után is érzéketlen egy ponton.
2011. jan. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Még nagyon friss a műtéted, 6 hetesen úgy is menned kell vissza gondolom ne hagyd ki!!!

Én mindkét babámat császárral szültem.

Sajnos én is sokáig óvatosan tudtam csak köhögni, tüsszenteni, mert hirtelen mozdulatokra olyan szúrás jött a hasamba hogy azt hittem kiszakadt a hasfalam.

És sajnos néha elkísér a mai napig, pedig az első 15 éve a második csáazárom éppen 10 éve volt.

NÉha most is van ilyen hogy tüsszentek és már nem számitva rá, de mintha hasbaszúrtak volna, és olyankor odakapok a hasamhoz, s összekuporodok. Aztán elmúlik.

Sajnos a császár ezzel jár:)!

UI:És én elég vékony testalkatú vagyok, nem tudom befolyásolja -e ez valamennyiben...

32/L

Jobbulást neked!!!!

2011. jan. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!