Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Megtörténhet, hogy fájdalom,...

Megtörténhet, hogy fájdalom, fájás nélkül születik meg a baba? Esetleg éjjel, hogy az anya nem veszi észre?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 23. 20:28
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem fáj, nem húzódik, de keményednie mindenképp kell a hasadnak, feltűnik, hogy rendszeres. Sajnos kisebb terhességnél előfordul, hogy csak úgy kicsusszan a baba, de ott alapból nincs valami rendben. A szobatársam is így járt, egyszer csak ott volt a lába között a huszonvalahány hetes babája szegénynek.
2013. ápr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
A medvéknél elõfordul, hogy téli álmuk alatt megszületnek a kis bocsok :)
2013. ápr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Lehet, de az egy igen speciális betegség kapcsán. Mikor az ember eleve nem érzékeli a fájdalmat. Aki ilyen betegségben szenved, sajnos, ideje korán meg szokott halni, mert a komolyabb sérüléseknél sem érez fájdalmat.

(Más esetben nem tudom elképzeli, hogy kibújhat egy baba úgy, hogy nem éreznél semmit.)

2013. ápr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

11-es és mi lett a babával???? Jajj:((

Én már terminus közelben vagyok:) 2 hete 2510 volt a becsült súlya.

2013. ápr. 23. 21:05
 15/24 anonim ***** válasza:

harmadik babám lassabban és fájdalmasabban született mint a második (állítólag ez gyakran megesik).

Egyébként valóban az kizárt hogy SEMMIT ne érezz végig, az még lehet hogy pár centire nyílsz nagyobb tünetek nélkül (nekem is így volt 38 hetesen már 2211 volt a méhszáj fájdalom nélkül) de hogy kitolás közben tuti nem alszik senki az is biztos:)

Off: a medve tényleg megszül téli álom alatt??? :-O OMG

2013. ápr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

A medvék nem alszanak igazi téli álmot, a valóságban nem hibernálódnak, szívverésüket ugyan lelassítják, táplálékot nem vesznek magukhoz, viszonylag éber állapotban vannak, felébreszthetőek.

A vemhes nőstények a téli álom vége felé hozzák világra kölykeiket Az pedig már valóban a természet csodája, hogy a hetek óta semmivel sem táplálkozó mackómama teje mitől lesz átlag 22%-os zsírtartalmú.

2013. ápr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
52%
Két szülés után te most komolyan feltettél egy ilyen kérdést?
2013. ápr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy fájdalom nélkül szülessen meg egy baba, akárhanyadik szülés is! Viszont nekem a 3. babám össz-vissz 40 perc alatt megszületett!!! :)
2013. ápr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, pedig milyen jó is lenne!
2013. ápr. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Tesóm járt úgy a második babájával,hogy egész éjszaka azt álmodta,hogy kakilnia kell és a wc-n ül.

Reggel 6-kor ébredt fel,felült az ágyban és elfolyt a magzatvize.6.30-ra értek be a kórházba,ekkor már erős fájásai voltak,bő 4 ujjnyira tágult az éjszaka.

7 óra után 10 perccel megszülte a kisfiát,majdnem 4 kg-mal.

Neki azt mondta a dokija,hogy átaludta a fájásokat,amíg tágult.DE fájdalom nélkül megszülni nem lehet!

3 gyerekes anyuka

2013. ápr. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!