Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Derékfájással indulhat a...

SOS! Derékfájással indulhat a szülés?

Figyelt kérdés

Nagyon fáj a derekam, meleg zuhany hatására enyhül, de utána visszajön!

Enyhe mensis görcs van, de a derékfájás erős, és folyamatos. Szóval, nincs mit számolnom...

A nyákdugó távozik 2 napja, 1222 a cervix.

40+2 hetes km


2010. jún. 1. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Több nő is van az ismeretségi körömben, akiknél a szülési fájások a derekukban és nem a hasukban voltak.
2010. jún. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hajjaj simán, mit keresel még a gép előtt??? :) :)
2010. jún. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen.nekem az első gyerekemnél csak a derekam fájt.igaz nekem elötte elfojt a magzatviz.de fájásom csak mensi szerüek voltak.és azt mondták jó soká lesz meg a baba.ennek ellenére 2 óra alatt meglett.de feküdni nem tudtam ugy fájt a derekam.könnyü szülést és boldog babázást.
2010. jún. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

egy hasmenésen már túl vagyok.

Készülünk.

Bár a dokim azt mondta, 5 perceseknél menjünk csak be. Remélem, egy idő után számolhatóvá válnak, és nem késsük le a saját szülésünket. :)

Drukkoljatok!

2010. jún. 2. 00:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, rettenetesen fájt a derekam, talán jobban mint a szülési fájdalom.
2010. jún. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szia!mi újság,megvan már a tündérkéd?
2010. jún. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a hátrahajló méh miatt szinte csak a derekamba sugárzott a fájdalom. De rendszereződött, és 3 percesekkel mentünk a kórházba (és még jó pár órát a szülőszobán töltöttünk, mert nem tágultam túl gyorsan)
2010. jún. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Végülis 2 óra múlva átváltott 10 perces fájásokba, rá 3 órára meg 3 percesekre, és bementünk a kórházba, és reggel fél 8-kor megszületett a kisfiam! :)))

2010. jún. 5. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!