Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen indokkal kérhetem a...

Milyen indokkal kérhetem a szülésindítást, ha még nem töltöttem be a 40 hetet? Sima SZTK-ba járok.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 27. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Te semmilyennel.

Ha bármi fellép, ami vagy téged vagy a babádat veszélyezteti, akkor megindítják idő előtt is a szülést. De ha nincs semmi nyomós érv, akkor csak úgy nem indítják meg. Hisz az a legjobb, ha minden a természet útján megy és nincs mesterséges beavatkozás.

2013. ápr. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
semmivel,ezt majd a dokik döntik el!!
2013. ápr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Ha nincs komoly orvosi indoka, semmivel. Nem véletlenül marad benn a baba x ideig, ha egészséges és minden rendben van. Szerintem ne veszélyeztesd a bébit, tudja ő hogy meddig kell bent lenni, ha meg bármi gond lenne, az orvos tudni fogja, mikor kell lépni.
2013. ápr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha nem akarsz komplikált szülést, akkor semmilyennel. Én a második babámmal egy hetet voltam bennt osztályon szülés előtt, és sok indított szülésnek császár lett a vége. Nem véletlenül van kitalálva, ahogy van. A szintetikus szerekre gyakran rosszul reagál a baba meg persze a mamának sem ugyanaz, mintha a jó öreg természet tenné a dolgát.. Türelem.
2013. ápr. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!