Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki pajzsmirigy beteg, az...

Aki pajzsmirigy beteg, az kirendelt (sztk-s) vagy magán endokrinológushoz jár?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 15. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Magánorvoshoz.
2013. ápr. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem a kirendelt dokihoz járok, hanem másik körzetben találtam jó orvost, de sztk-s rendelésre járok. Nagyon lelkiismeretes, alapos, pénzt nem kér.
2013. ápr. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Maganba jarok, sztk-ba nagyon sokat kellett volna varnom...
2013. ápr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem most vették észre a suliban. Elmentem a háziorvosomhoz és azonnal(vizsgálatok után) endokrinológushoz küldtek. :/
2013. ápr. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, én kirendelthez járok, de annyira nem törődik velem, már a körzeti is mondta, hogy nem így kellene kezelnie engem, pedig sosem balhézom vagy ilyesmi. Magánorvost meg aztán fogalmam sincs hogy és hol keressek és hogy mennyibe kerül?
2013. ápr. 16. 08:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Esetleg másik sztk rendelő nincs a környéken?
2013. ápr. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hm... de van!! De jó hogy mondod, én még a régi kerületembe járok, mert nem váltottam körzeti orvost. És ahhoz a kerületibe járok.

akkor járhatok a mostani bejelentett kerületemben lévő sztk-ba is?

2013. ápr. 17. 13:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Elvileg ki vannak osztva a körzetek, de én úgy tapasztaltam, hogy nem küldenek el sehonnan. Persze minimum egy beutalót szerezned kell a háziorvostól.
2013. ápr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!