Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik nogyogyaszt ajanljatok...

Soltesz maria kérdése:

Melyik nogyogyaszt ajanljatok az ors vezer teri sztk-ban?

Figyelt kérdés
Most koltoztem a 14.kerbe 20 hetes kismama vagyok,es a segitsegeteket szeretnem kerni hogy melyik orvost valasszam az ors vezer teri sztk-ban.Kihez jarjak tanacsadasra.
2013. ápr. 12. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok terhes, de Mecsér Bála főorvos úrhoz járok és nagyon elégedett vagyok vele.
2013. ápr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Baksay László.

Mecsér is normális, csak nekem ő néha elég mogorva volt, a Baksay viszont nem, meg ő sokkal beszédesebb is, a M. nekem nem mondott semmit, csak minimális infókat.

2013. ápr. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem az örsre, de ajánlanék valakit. Dr Jex Anna, első két babámat nála szültem az Uzsokiban és mindennel, főleg vele nagyon meg voltam elégedve. Ha szeretnéd megadom a számát, és akkor el tudsz menni hozzá a magánrendelőjébe :)
2013. ápr. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is pont ezen gondolkodom. :) 12 hetes vagyok, de nem tudom, melyik orvost válasszam. Mecsérnél kezdtem, de 8 hetesen missed ab-ot diagnosztizált nálam és elküldött kaparásra. Még aznap elmentem magánorvoshoz és gyönyörű embriót láttunk erős keringéssel. Szóval, hozzá többet nem megyek. Fekete Antal nagyon kedves és alapos, de borzasztóan lassú! 3 órát ültünk ott múlt héten, mire bejutottunk. Hajdú doktor is nagyon szimpatikus és azt hallottam a terhesgondozós nővérkétől, hogy ő kifejezetten szeret a kismamákkal foglalkozni.

Ha döntöttél (és a későbbi tapasztalatokat is), megosztanád?

Boldog babavárást és jó egészséget kívánok! :)

2013. ápr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a Kiss György doktor úrhoz járok,a legnormálisabb sztem, mivel én már végigjártam az összes dokit ott :D bár sajnos csak a terhesgondozásom második felétől vagyok nála,még így is rendes, mosolyog mindig,kedved és őszintén érdeklődik felőlem :) szóval ga valaki,akkor ő ;)

Boldog babavárást! :)

2013. ápr. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!