Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ma vagyok 39+2 hetes. Még egy...

Ma vagyok 39+2 hetes. Még egy darab jóslóm nem volt. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
korábban rengeteget görcsölt, keményedett a hasam, de a 36. héten, mintha kettévágták volna. Azóta semmi. Van esélyem a rendes szülésre?
2013. ápr. 27. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:

39+3 vagyok. Már 3 napja jóslózom szinte egész nap, a nyákdugóm is elment ez idő alatt. Mégse történik semmi :(

Első babámmal nem volt egy darab jóslóm sem, 38+4 hetesen elfolyt a vizem a semmiből.

Ha gondolod beszélgethetünk priviben. Én már nagyon nehezen bírom, hogy még mindig nem szültem meg.

2013. ápr. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A 40. hét végén még semmi jele nem volt hogy szülni fogok (kivéve a pocak), nem volt jóslófájás, nem tágultam, nem keményedett a hasam egyszer sem (pedig kertészkedtem, lakásfelújítottunk és abból is rendesen kivettem a részemet), és pont a kiírás előtti éjszakán elkezdett szivárogni a magzatvíz, nem éreztem semmit csak a nedvességet, és másnap megszültem természetes úton. Bármi megtörténhet :)
2013. ápr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bármire és annak az ellenkezőjére is van esélyed.

Nálam a 20. héttől a 7. hónapig voltak durva keményedések, aztán elvágták. 40. héten szültem spontán, a tágulási szakasz nagy részét észre sem vettem. Nem kellett semmi rásegítés, nem egész 3 óra alatt lett meg a baba, az 1. érezhető fájástól. Behívtak vizsgálatra, én meg még el akartam menni, hogy dolgom van. Helyette befektettek szülőszobára.

2013. ápr. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!