Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Péterfy Sándor Utcai Kórházban...

Péterfy Sándor Utcai Kórházban fogok szülni febr.20-ra vagyok kiírva, nincs fogadott orvosom. Mire számíthatok, így is ellátnak. Milyenek a szülőszobák és az orvosok?

Figyelt kérdés

2013. febr. 13. 11:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%

Elég bátor vagy, hogy így orvos nélkül állsz neki!

(és most nem a kórházról van szó, bármelyik kórházban nehéz orvos, szülésznő nélkül)

Reméljük a legjobbakat, minden jót kívánunk, de azért legalább szülésznőt kérj fel!

Hidd el, nem mindegy!

Kitartást!

38hkm

2013. febr. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%

Szia, én 2010-ben szültem ott, de nagyon meg voltam elégedve, leszámítva az étkezést.

Kedvesek, segítőkészek voltak mind az orvosok, mind a nővérek, vannak privát szobák is saját wc-vel, zuhanyzóval, tévével, lehet kérni szoptatási tanácsadót, aki rendszeresen járja az osztályt, nekem iszonyat sokat segített, már majdnem elment a kedvem az egésztől.

Elég sok az etnikum, szóval az értékekre figyelni kell, élelmiszerrel is be kell készülni, mert botrány a kórházi "étel".

2013. febr. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Az első válaszolóhoz.

Igen inkább bátor vagyok sajnos mindkét nővérem fogadott orvossal volt és csomó pénzükbe került ez, és mégse volt vele az orvos. Hol szabadságra mentek és nem vették fel a telefont hol nem értek rá.

De köszönöm a válaszodat. :)

2013. febr. 13. 11:21
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt fogadott orvosom, 2 barátnőmnek sem és nem tudunk semmi rosszat mondani az orvosokról, nővérekről, bánásmódról. Jó élmény volt a kórházban töltött időszak. Többször jöttek be hozzám, mint a szobatársaimhoz a fogadott orvosuk. Mert akinek fogadott orvosa van, azzal csak az foglalkozik,és csak az ő felelőssége, nem a kórházé. Aki fogadott nélkül szül ,azért a kórház felel, úgyhogy fontosabb vagy nekik. Nyugodj meg, az égvilágon semmi rossz nem érhet.
2013. febr. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Barátnőm szült ott 4 hónapja.

Azóta is a sírás kerülgeti amit művelt vele a szülésznő és a doki...egyenlőre olyan rossz benne az élmény hogy mondta hogy nem szeretne több babát.

Remélem ez változik benne!

Az is lehet hogy neked szerencséd lesz és jó kezek közé kerülsz!

Sok sikert kívánok és könnyű szülést!

2013. febr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2013. febr. 13. 12:19
 7/14 szsuzs ***** válasza:
én nagyon gondolkodtam a kórházon, mert EDA párti, viszont elrettentett, hogy a szülőszobákon nincs ajtó, csak egy függöny...szóval inkább fülke...de ezt eddig sehol nem láttam leírva, és fotózva sem. az orvosokról jókat hallottam...maga a kórház kb a 70-es években rekedt.
2013. febr. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az első meg korlátolt.

Én azt tapasztaltam hogy a fogadott orvos ép annyira hasznos amennyire árt. Akinek fogadott orvosa ahhoz más orvos nem nyúl ,nem vállalja a felelősséget.Ha beér beér ha nem nem. Amíg nincs életveszély ...sőt , rokonunknak súlyos fogyatékos lett a gyermeke mert a fogadott orvos nem ért oda,megvárták= súlyos oxigénhiány....

Én nem fogadnék orvost harmadjára sem.


Ellátnak ,az a dolguk.


Aki nem az pénzért sem lesz jó.

2013. febr. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Aranyos kis szülőszobák vannak, viszont ha fázós vagy, zoknit vigyél :)

Nagyon jó a személyzet, egy rossz szavam se lehet még a rettegett csecsemősökre sem.


Szerintem kérj alapítványi ágyat, nem mindegy, hogy ketten-hárman használtok egy WC-t, zuhanyzót, vagy 80-an.


Jó választás, csak ajánlani tudom a Péterfyt!

2013. febr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én már kicsit régebben, 2008-ban szültem ott, igaz fogadott orvossal. De ha Dr. Domokos Tamással akadsz össze, na ő nagyon jó és vele jól jársz. Egyébként a szülészet az jó ott szerintem, de a csecsemős részleg nekem nem jött be. Elég durván fejnek, jó sárga volt a gyerek, amikor hazaengedtek, nem tartottak benn, ja és elfertőződött köldökkel másnap már a Heim Pálban voltunk, ott is benn voltunk plusz egy hetet. 4,5 éves kislány anyukája.
2013. febr. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!