Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent Imre kórházban ajánlanát...

Szent Imre kórházban ajánlanátok olyan orvost, akivel nagyon elégedettek voltatok?

Figyelt kérdés
A második babámnál szeretnék jobb orvost választani. Nagyon szépen varrjon gátat!! Ne mondjon olyanokat, hogy "Ez nem is fáj annyira" és nem zavarja, hogy ha bármiféle hang kijön a számon. Kedves és segítőkész. Most férfi orvost szeretnék majd választani. És nem parancsol rá a férjemre, hogy nézze meg, hogy hol tart épp a baba feje. Ismertek ilyet?

2013. ápr. 27. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Én Tasi Róbertnél szültem. :) Nagyon elégedett voltam vele.
2013. ápr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bocsi,ha kicsit offolok

Első babádat is az Imrében szülted?

Én 2 éve szültem ott,és nemrég derült ki,hogy jön a kistesó:):)

Nekem férfi orvosom volt,de nagyon nem voltam megelégedve,mert nagyot vágott(pedig gátvédelemre készültem) 4 hónapig szenvedtem utána,még vissza is kellett járnom ambulánsan hozzá...

Ezért gondolkodtam most női orvosban:)

dr.Kósa Marianna

dr.Gutmann Orsolya

dr.Kocsis Éva vannak a listámon..Ha valaki ismeri őket,és szívesen ír,nagyon köszönöm:)

2013. ápr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Prof. Dr. Rákóczi István

Nekem az első gyerkőcöm nála született.

A másodikat is nála szeretném.

Szerintem nagyon fontos a szülésznő választás is: Nyulas Jolán jelen esetben, mert a "gátat ő védi".

Nálam nem volt vágás!!!

Pici varrás az apróbb sérülések miatt, de az nem a gáton, hanem a hüvelyfalon volt.

2013. ápr. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Dr. Rákóczi ott van még? Tudtommal csak szaktanácsadó, egy SOTE klinikáy doki lett az oszt. vez., oda a híres Imrés szemlélet ;(((((
2013. ápr. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még ajánlanátok orvost, rajuk kívül is? Kedves második, neked ki volt az orvosod? Gondolom Te írtál privit is, ott válaszoltam.
2013. ápr. 28. 10:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Ott van még, persze a Rákóczi is, de Dr Sziller István az új prof.
2013. ápr. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

akkor ugyanannál szültünk :D

én amúgy meg voltam vele elégedve, mikor úgy éreztem nem bírom már, akkor rámparancsolt, hogy ne magammal foglalkozzak, most a baba számít. engem vissza billentett ez a felszólítása még arra a 2 nyomásra :)

azon kiakadtam mikor kint volt félig a babám feje, hogy simogassam meg, nem akartam, a karomban szerettem volna már tartani, nem a micsodámban simogatni ;) aztán persze a férjemnek mutogatta miközben próbáltam kinyomni, az valóban nem volt szimpi, de végeredményben elégedett voltam :)

én úgy döntöttem, maradnék nőnél, de a második babámnál inkább a margitban lévő nődokihoz szeretnék majd menni :)

2013. ápr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

második vagyok:)

Nem én írtam a privit:)

Nekem dr.Bálint Mihály volt az orvosom...

Neked ki volt?

Gutmann Orsolyát ajánlották egy másik babás fórumon,most ő róla érdeklődök:)

2013. ápr. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Milagros ***** válasza:
En Dr. Urban Martanal szultem, es NEM BANTAM MEG! NAGYON LELKIISMERETES, neki is van egy lanya, tehat szivbol tesz mindent! Soha sem felejtem el, amit ertunk tett!
2013. júl. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!