Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent Imre kórházról érdekelne...

Szent Imre kórházról érdekelne, milyen a szülészet, a csecsemős részleg ill elérhetőségek?

Figyelt kérdés
Hány ágyas szobák vannak?Tiszta, modern, kényelmes a csecsemős részleg? Tényleg ottalhat apuka ha fizetős szobát kérünk? Hogy történik a látogatás, lehetséges egyáltalán(ellentmondó infókat olvastam)? Tudnátok ajánlani jó szülésznőt, elérhetőséggel, illetve, hogy volt e konkrét összeg, amit kért? Olyat is olvastam, hogy apuka nem lehet bent a vajúdás alatt, ez igaz?
2013. ápr. 21. 17:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elmegyek fürdeni utána írok. :-)2szer szültem ott.
2013. ápr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 szsuzs ***** válasza:
2-3 ágyasak a szobák. tiszta és modern. Hogy a fizetős szobában ott alhat-e apa, nem tudom, mert sosem fizettem érte. Látogatás úgy zajlik, hogy egy üvegablakhoz tolhatod a babát megnézésre, egyébként te kimehetsz a látogatóhoz. Én ezt nagyon szerettem, mert bent a szobába nyugodtan lehet szoptatni, és a teljesen újszülött babát sem puszilgatják, simogatják a látogatók. Van egy külön vajúdó-6 ágyas, ha még nincsenek szülő fájásaid, azaz nem mehetsz be a szülőszobára, addig apa kint vár. Te kimehetsz hozzá a vajúdóból. sok jó szülésznő van...én Rakonczainé Szűcs Orsolyát szívesen ajánlom. A kórház és a szülőszobák is rendben vannak, nekem egy bajom volt vele, nem szeretnek fájdalmat csillapítani...így most 2 szülés után a 3.-at a Jánosban fogom szülni, mert ott elérhető az EDA...
2013. ápr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. De a szülőszobára bemehet apa? Ez egyszemélyes ugye? Beöntés van vagy kúp? Köszönöm
2013. ápr. 21. 19:08
 4/11 anonim ***** válasza:
A második nagyjából mindent leírt. beöntés van de nem kötelezõ. szülõszobába bemehet apuka . csecsemõsõk elfoglaltak de ha kell segítenek. napi vízit 2szer van a babanak is. nem hiszem hogy a fizetõs szobába bemehet apuka, szerintemaz is 1 ágyas.
2013. ápr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kisfiam is ott született, csak JÓK a tapasztalataim!!!

Mi a kádas szobában voltunk, apuka végig ott lehetett...

2013. ápr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor sem mehetsz be a szülőszobába, ha épp nem foglalt? Muszáj a vajúdóban lenni? PL. én az első gyerkőcnél 2 órát vajúdtam összesen, tehát már eléggé ki voltam tágulva úgy érkeztem, ha most is ilyen lesz, akkor is be kell mennem a vajúdóba először? Ülni kell, vagy lehet ott feküdni is? (Bár ha ilyen van, akkor szerintem kizárt, hogy ezt a kórházat választom, az egyetlen ami megnyugtatott a szülésnél, hogy végig ott volt a férjem)
2013. ápr. 22. 07:08
 7/11 A kérdező kommentje:
Jah, és köszi a többieknek is a választ.
2013. ápr. 22. 07:09
 8/11 A kérdező kommentje:
Még valami eszembe jutott, elég ha szülésznőt fogadok, akkor már mehetek oda szülni?
2013. ápr. 22. 07:12
 9/11 szsuzs ***** válasza:
az új szabályok szerint a kórházban nem tudsz csak szülésznőt fogadni...orvos is kell. (régen lehetett, ma nem)
2013. ápr. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 szsuzs ***** válasza:
szülőszobák szépek, van 1 alternatív kádas-franciaágyas is, oda apa is bemehet műtős ruhában. Beöntést kaptam m2x, de nem kötelező.
2013. ápr. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!