Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után ha nagyon kinyúlt...

Szülés után ha nagyon kinyúlt a hasamon a bőr és repedezett (nem nagy vörös csíkjaim voltak, hanem apró, vékony, de nagyon sok, most fehér), mit tudok vele csinálni, hogy egy kicsit szebb legyen a látvány?

Figyelt kérdés
Most olyan, mintha egy 80 éves öregasszony hasa lenne az enyém. Felvehetek vajon valaha még bikinit? Még csak 3 hónap telt el, de olyan reménytelennek tűnik. Persze most nem ez izgat a legjobban, de azért csak zavar,főleg, hogy egyre szégyenlősebb vagyok a férjem előtt. (pedig őt egyáltalán nem zavarja)
2009. szept. 27. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Remélem neked nem így lesz, de nekem is csak kifehéredtek és kész. Én sose veszek fel többet bikinit az tuti.

Jártam ilyen kozmetikai bőr feszesítésre (rohadt drága volt), mindenféle krémeket próbáltam rá, úszni járok (az elvileg feszesíti a bőrt) de a felszín az attól ugyanúgy csíkos és a tapintása is más mint máshol a bőrömnek.

És én már több mint 2 éve szültem..:(

Én is baromira szégyellem, főleg hogy még csak 26 éves vagyok..:( És ez már egész életemben így marad.

Én pozitiv pillanataimban mindig arra gondolok, hogy ez volt az ára h szép, egészséges saját kisbabám legyen akit persze nem adnék semmiért :)

2009. szept. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igen, persze ez az első és legfontosabb, hogy egészséges és gyönyörű szép a baba. Nekem hármasikreim vannak, szóval jó nagyra nőtt a pocakom és most nagyon ki van nyúlva. Egyébként abban reménykedtem, hogy majd úgy két év múlva már talán jobb lesz. Sajnálom, hogy neked is ilyen. Amúgy plasztikai műtétre nem gondoltál? Én már most gondolkoztam rajta, mert ha ilyen marad, az nagyon gáz lesz... Csak hát vajon mennyibe kerül, biztos baromi drága. Akkor gondolom kipróbáltál már mindenféle feszesítő krémet is? azok sem segítettek? meg kozmetikai kezelések?
2009. szept. 27. 12:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Hat csajok ezen a problémán már csak a plasztika segít!Én három éve szültem és én is abban reménykedtem majd jobb lesz de nem.Most picit utána érdeklődtem és sajnos azt a választ kaptam,hogy plasztika,mert ha a kötőszövet megszakadt az már össze nem forrik,hogy ismét rugalmas legyen.De a babáért mindent.:)
2009. szept. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!