Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez? Egy haszál...

Mi lehet ez? Egy haszál vékony fehér nyúlós szál?

Figyelt kérdés

Már 3-4 napja tapasztalom, de csak este fürdés előtt. Nagyon nyúlik. 31-re nem várom, itt a görbém:

[link]

Szerintetek van esélyem babára? Nagyon reménykedem. Kicsit aggaszt, hogy a hőm is stagnál már 4 napja. Méhem néha görcsöl, feszül, cicim is érzékenyebb a szokottnál, vasárnap és kedden éjjel még hánytam is. Tegnap csak egy kicsit kavargott a gyomrom éjjel, de nem hánytam.

Segítsetek légszi! Köszönöm.


2009. márc. 26. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az jót jelent, viszont úgy látom hogy te már nagyon rákkattantál erre a dologra! De megértem, nagyon várod a babát és az embernek ilyenkor egész áldott nap ez jár a fejében. Ismerős. De szerintem nyugodj meg, a görbéd és a nyákod is biztató és próbáld meg ezt a párnapot türelemmel kivárni.
2009. márc. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagy esélyed van arra h babás vagy.

A ciklus.hu nem jól jelölte be a cover line-odat mert nem mérted első naptól.

Csak azt nem értem h neked 43 napos a ciklusod?

2009. márc. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Miért lenne 43 napos? 18. napon volt pé onnantól 14 nap.
2009. márc. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia! én is 31-1re nem várom

és nekem is 5 napon át 36,8 volt a hőm, ma ment feljebb 0,1 fokot!

te mikor tesztelsz leghamarabb?

én pont azt számoltam az előbb hogy a az ovumtól számítva ma vagyok a 12-13. napon! ha vennék egy érzékeny tesztet akkor már elvileg lehetne tesztezni...

Én félek nem tudom majd megvárni a nemvárt napját! :(

2009. márc. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen lányok, aranyosak vagytok. Válaszolok közben:

1. Igen, sajnos nagyon rá vagyok kattanva erre a témára, már lehet, hogy sok is. Igazad van. De hát 4 év próbálkozás után tudod már nem is csoda sztem.

2. Általában 30-33 naposak a ciklusaim, múlt hónapban viszont másfél hetet késett, akkor is azt hittem, hogy terhes vagyok, de (már nem is nagyon emlékszem rá) akkor nem voltak ilyen tüneteim.

3. Sztem se jól húzta be a ciklus.hu

4. Nem merek a nem várt előtt tesztelni, de még utána se nagyon, féle a csalódástól.

Mindenkinek nagyon drukkolok.

Szóval tényleg jó ez a nyúlós szál?

2009. márc. 26. 11:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves 10:57-es válaszoló!

Figyelmesebben nézz meg egy görbét mielött válaszolnál.

Az utolsó menszije 43 napra jött meg .Valami miatt késett.Terhes mégsem volt,tehát lehet h később van a pé.-e,vagy nem volt egyáltalán.


Ennek ellenére ha csak ezt a hónapot nézzük ,nagyon babás göbének néz ki.

A fura az ,h a tojásfehérje folyás össze-vissza van és az nem helyes.Pé.-elött kellene 1-5 napig folyamatosan lennie,és nem bármelyik nap.Neki volt a ciklusa elején is,mégse lett belőle valamiért pé.A szervezete újra próbálkozott meg újra .Ezt látni a nyálkából.De ha terhes akkor ez meg kellene szűnjön.Akkor termelődik újra meg újra ha nem sikerült az ovuláció.

Kicsit hosszúra sikerült:-)

2009. márc. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!