Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek fontos a fogadott...

Szerintetek fontos a fogadott szülésznő? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Első, második, többedik babánál?

2013. ápr. 18. 17:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nekem nem volt fogadott szülésznőm, de tökéletesen meg voltam elégedve azzal, aki éppen ott volt, szinte velem együtt szült. Szóval nem volt fontos, mert tudtam, hogy jó kezekben leszek annak ellenére is, hogy nem fogadtam fel senkit, de a következő babánál is őt szeretném, így biztosan fel fogom őt kérni :)

2013. ápr. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akinek az elsőnél volt, a másodiknál is felfogadott valakit?
2013. ápr. 18. 17:06
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi, Első! :). De honnan tudtad, hogy jó kezekben leszel?
2013. ápr. 18. 17:09
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem az orvos a fontos, hogy megbízható legyen. Úgy vagyok vele, hogy amikor szülök akkor úgy sem tud majd rajtam senki segíteni, jön és kész. Redkívül elégedett vagyok minden ellátással amit eddig a választott kórházamban kaptam. Mind az orvos mind az ápolónők nagyon kedvesek, és ebből gondolom, hogy az éppen bent lévő szülésznő is kedves lesz. Nem is tudom, hogy lehetne szülésznőt választani, mikor van lehetőség velük találkozni. De nem is tervezem, hogy választok. (Még egyetlen fillért sem fizettem senkinek és állami kórházról beszélek)
2013. ápr. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy szült ott pár ismerősöm, és ők is azt mondták, hogy igen kedves szülésznők vannak abban a kórházban. Meg voltam a kórházban több vizsgálaton, és mindenki kedves volt és segítőkész :)
2013. ápr. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Eláruljátok, melyik kórházak ezek? Csak érdekelne.
2013. ápr. 18. 17:19
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt doki és szülésznő is, második babánál már csak szülésznő lesz. Ő volt velem végig, ő volt a támaszom(férjemen kívül), úgy vagyok vele, hogy ha gond van, a problémát az ügyeletes doki is meg tudja oldani ha van, de az fontos, hogy végig egy ember legyen velem, akivel biztonságban érzem magam.
2013. ápr. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én a Szent Imre kórházban szültem, kedvesek voltak, és odafigyeltek minden betegre :) Persze volt egy-két mufurc csecsemős, de ettől függetlenül meg voltam elégedve mindennel :)

Első voltam :)

2013. ápr. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 morisszon ***** válasza:
100%
Nekem volt dokim is és szülésznőm is az első babónál, most a másodiknál is ugyanezt a párosítást választottam :-) A dokim már csak a toló fájásoknál jött be az elsőnél, de addig fél óránként, óránként rám nézett. Hajnali 4-kor mentünk be, oxytocinnal lett meg a kislányom 12-re, igaz 8-kor repesztettek burkot és 9-kor kötötték be az oxytocint. A szülésznő végig velünk volt (rögtön bejött hajnalban, amikor szóltam neki) néha persze kiment, de utólag nagyon jó volt, hogy felfogadtam!!! Bár a fehérvári kórházban a legtöbb szülésznő nagyon rendes!!!Mi a szülés előtt kétszer találkoztunk, minden kérdésemre válaszolt!
2013. ápr. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a MÁV-ban szültem és ott tilos szülésznőt fogadni. Pedig inkább fizettem volna de lett volna támogatóbb és kedvesebb a szülésznőm. Fásult idős nő volt, nem volt undok, de különösebben kedves sem és tanácsokat sem adott, csak időnként bejött és végezte a dolgát, még egy mosly sem hagyta el az arcát. Nekem ez elég rosszul esett.
2013. ápr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!