Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi van, ha programozott...

Mi van, ha programozott császár előtt 2-3 héttel megindul a szülés?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 18:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Miért lesz a császár?
2010. aug. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha az orvosod telefonszáma megvan, és hajlandó pl. éjjel is felvenni, akkor semmi.

Megműtenek és kész.

Nálam is ez volt, 1 héttel előbb beindult. A vajúdás eleje nem vészes, és ha időben lépsz, akkor nem lesz gond.


Az elsőnek mondom, hogy nem mindegy miért?

2010. aug. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
Nem mindegy, mert nagyon sokszor hallottam már, hogy azért kért valaki császárt, mert félt a szüléstől és hát ugye ebben az esetben semmi baja nem lenne, ha simán születne a gyerek, legalább nem félne a következő szülésnél, de ha eü okai vannak a császárnak, akkor tényleg orvosnak telefon és egyebek. Ennyi.
2010. aug. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Elsőnek: császárt nem lehet csak úgy kérni (sajnos) engem 3 napig hagyott szenvedni a dokim mire hajlandó volt megcsászározni. Direkt megkérdeztem hogy a következőnél mire számíthatok és azt mondták ugyan erre ha nem lesz faros a baba vagy nem lesz gond a hegvastagsággal. Mellesleg ha tud valaki olyan orvost aki tutira megcsászároz olyan kismamát akinek az első is császárral lett akkor szóljon mert érdekelne a közeljövőben :)
2010. aug. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Nem mindegy, mert nagyon sokszor hallottam már, hogy azért kért valaki császárt, mert félt a szüléstől és "-re válasz:


A félelem akadálya lehet a szülésnek, ez egy hivatalos orvosi szempont a császárhoz. A közkórházakban főleg azért támogatják a természetes szülést, mert ahhoz nem kell műtő és olcsóbb a szülésznő. Szerencsére nem vagy orvos és nem te fogod eldönteni.

A szülések jelentős ilyen vagy olyan oknál fogva mindenképpen császárral fejeződik be, ha tetszik neked, ha nem.

Lehet, hogy egy nő szülésnél nem bátor, de attól még lehet bátor olyan dologban, amiben te nyuszika vagy és esetleg még tehetséged sincs hozzá.

2010. aug. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mellesleg ha tud valaki olyan orvost aki tutira megcsászároz olyan kismamát akinek az első is császárral lett akkor szóljon mert érdekelne a közeljövőben


Saját tapasztalat, hogy sok orvos van ilyen, főleg, aki magánkórházban is rendel. Az első válaszadóval ellentétben nem akarnak háborús hőst csináni a vajúdó nőből.

2010. aug. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Semmi nincs, megindul a szülés, bemész a kórházba és előbb lesz a császár. Sok ilyen van.

Jó babavárást!

2010. aug. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem is programozott előtt 2 héttel fájt, de beérve kiderült, hogy csak jósló volt, viszont a szívhang kritikus volt, ezért megcsászároztak. Nekem a szemem miatt lett volna az eredeti császár, végül a baba szívhangja miatt lett.

16 hónapos kislány anyukája

2010. aug. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:08"


Nem tudom ezt mirefel írtad, ha jól tudom én semmi sértőt nem írtam, csak leírtam röviden ugyanazt amit te is. Ha te sértésnek vetted, az a te problémád, rajtad kívül mindenki értette mire gondoltam, te is, mivel kifejtetted, szóval ha be akarsz szólni legalább okkal tedd.

2010. aug. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Mellesleg ha tud valaki olyan orvost aki tutira megcsászároz olyan kismamát akinek az első is császárral lett akkor szóljon mert érdekelne a közeljövőben"


soproni kórház

Nemrég találkoztam valakivel, aki mesélte, hogy igen erőszakosnak kellett lennie, hogy megpróbálhassa a természetes szülést majd 5 évvel a császár után. (Amúgy persze sikerült, és minden rendben volt.)

2010. aug. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!