Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyit fizettetek összesen a...

Mennyit fizettetek összesen a terhesgondozásért és a szülésért?

Figyelt kérdés

Akik nem magánrendelésre jártak és nem fogadott orvossal szültek azok legyenek szívesek ne írják be hogy "semennyit" mert engem konkrétan azok válaszai érdekelnének, akik fogadtak dokit maguk mellé! :)


Főként azért érdekelne, mert nekem magánorvosom van, 10 ezret fizetek egy alkalomért, előre lehet tudni hogy császárral fogok szülni, rákérdeztem mennyi lesz az összeg, de nem mondott konkrétat csak mosolygott és azt mondta hogy amennyit majd a szülés után jónak látok.

Hát ezzel nem könnyítette meg túlzottan a dolgomat. :) Nagyon jó doki, elég bonyolult terhességem volt/van, előfordult hogy wellness szállodából jött vissza csak miattam mert vaklárma volt.. Fogalmam sincs hogy mennyit kellene adnom, mennyit illik ilyenkor adni? Tényleg a vizit díj tízszeresét? Azaz 100 ezret? Császárért nem szokás többet fizetni? Mert erről is eltérő véleményeket hallottam, van aki szerint illik kicsit többet adni és van aki szerint nem.

De hát mihez képest adjak többet, ha a doki nem is mondott konkrét árat? :)


2013. máj. 1. 22:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
47%
Én sajnos még nem tartok itt de egyik barátnőm most fog szülni. Egy alkalom terhesgondozás 25000 Ft, 10-szer kell mennie de a szülésért külön nem kell fizetni, ezt ki is hangsúlyozza az orvos. Az összes vizsgálatot helyben csinálják a rendelőben a vérvételeket is, nem kell sehova máshova menni semmmi vizsgálatért. Nem kell sorbn állni shol stb. Egy teljes mappát kap a papírokról, uh-ról videók képek stb. Minden alkalommal megnézi 4D-vel. Nekik ez azért is jó ez mert a férjének a magánnyugdíjpénztárjára kérnek számlát igy végképp megéri. A hálapénzről nem tudnál ugyebár kérni....
2013. máj. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
49%

Ugyanebben a cipőben járok mint Te!

Az én dokim is 10-et kér egy vizsgálatért,császározni fognak.Volt,hogy a vasárnapi ebéd mellől rohant be hozzám.Most lemondott egy konferenciát,mert pont a szülésre esne,így mi is többet adunk neki.Még nem beszéltük meg,de 150 körül.

2013. máj. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, sokat segítettetek, így nagyjából körvonalazódott előttem a dolgok! :)
2013. máj. 2. 11:33
 14/17 anonim ***** válasza:
38%
150 ezret!
2013. máj. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
62%
Terhesgondozásra ingyen jártam SZTK-ba, szülésre viszont befizettem magánklinikára személyes okok/betegség miatt, az 450ezer lesz.
2013. máj. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

9. Vagyok és köszönöm hogy lepontoztatok! De

én csak a véleményem mondtam el! Vagy ez nem pont arról szól?

Nem értem én ezt a lepontozósdit!

2013. máj. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Hozzászólók!

A leírás alapján mindenkinek szuper orvosa van!

Nem írnátok meg,hogy ki volt az orvosotok?nagyon érdekelne.

2016. febr. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!