Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Angliaban szult anyakhoz...

Angliaban szult anyakhoz lenne kerdesem?

Figyelt kérdés
tenyleg nem adnak itt beontest a szules elott? ez tenyleg igaz? es mi van ha akkir kellene nagywc-znem? a parom szeretne vegig bent lenni velem, de hogy ezt most hallottam, nem szeretnem ha ilyet latna!
2013. máj. 2. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem adnak. Csak császármetszés előtt. Sőt, egyes kórházakban még a borotválni sem borotválnak.
2013. máj. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Álljon a fejednél, akkor nem feltétlen látja. Ha meg mégis, hát istenem. Ha neki kellene szülnie lehet ő is kakálna, szerintem természetes.
2013. máj. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Szia. Igen, igaz. Nem adnak beontest, es borotvalni sem borotvalnak.Plusz vagni sem vagnak. (vagyis ahol en szultem nem vagnak egyaltalan) De ne aggodj ezen, ez szamukra teljesen normalis. Parom vegig bent volt mikor a kisfiunk szuletett, es folyton azt kerdeztem hogy bekakiltam e, de azt mondta a szulesznom, hogy ilyenre ne is figyeljek mert ez teljesen normalis ha ugy alakult volna. Szerencsemre nem tortent baleset. De egyebkent a szules elott sokaknak van egy tisztulo folyamat, amikor szinte teljesen kitisztulsz. Nekem mar a szules elotti napon hasmenesem volt.

Egyszoval ne aggodj ilyenen, es ha a parod bent akar lenni, engedd meg neki de max mond meg neki hogy alljon a fejednel.

2013. máj. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Nekem sem adtak beontest, borotvalasrol szo sem volt szinten! Ugy mint az elozo valaszolo en is azt hajtogattam amikor mar majdnem nyomni kellett, hogy azt hiszem kakilno, kell, es nekem is azt mondta a szuleszno, hogy akkor sincs semmi gond, ne ezzel foglalkozzak, sosem tudtam meg, hogy valoban tortent-e ilyesmi, ugyanis azt sok no erzi mikor mar annyira jon a baba kifele. A ferjem ekkor a fejemhez huzodott, igy o sem latott semmi olyat, amit nem kellett volna. Aztan szolt a szuleszno, hogy mar kinn van a baba feje teteje, es en akkor megerinthettem, a ferjem meg visszament es vegignezte, ahogy kijott. :) o nagyon felt, hogy rosszul lesz a szulesnel, eleg gyenge gyomru, es semmi baja nem volt, sot, annyira meghatodott, senkit nem erdekelt ott semmi mas, csak a szules! :) 10hkm
2013. máj. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!