Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért nem lehet rajtam smink...

Miért nem lehet rajtam smink szüléskor, császárnál?

Figyelt kérdés
Ha pl hirtelen beindul akkor ugyan ki foglalkozik pont ezzel?Mondjuk nem egy durva sminkre gondolok,spirál meg szemceruza.Ezt használok csak.De ez pl mit befolyásolna???
2013. máj. 4. 16:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%
rajtam speciel volt smink, elfolyt a víz, tusoltam, feldobtam egy sminket és mentünk, amikor meg a kórházban tusoltam, már nem mostam le, úgyhogy abban vajúdtam, abban császároztak és másnap mikor felkeltettek, akkor mostam le. Púder volt meg spirál, a kutya nem foglalkozott vele. Viszont a hosszú körmeimért szóltak, hogy nem praktikus babaápolásnál, vágjam le (ja persze, aznap nem szülni készültem), színtelen lakkal volt kikenve, az nem volt gond.
2013. máj. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ez melyik kórházban volt?A körmeim nem hosszúak,azaz ha nem vágom hetente ugye van valamekkora,de nem hinném h ez akkora gond lenne.
2013. máj. 4. 16:45
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
hát itt már nincs szülészet sajnos, én 3 és 4 éve szültem, azóta bezárták. De nem hiszem, hogy szólnának, szerintem észre sem veszik a szolis sminket...Sőt volt olyan szobatársam, aki szülés után szemhéjpúdert tett fel és úgy ücsörgött, hogy szép legyen a látogatóknak.
2013. máj. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
A smink nem számít, csak a rúzst kell letörölni es koromlakk nem lehet fent. A korom es a száj elszinezodese oxigénhiányra utal.
2013. máj. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%
Miért ne lehetne rajtad smink? Jánosban ilyenért nem szóltak. Elment a magzatvizem,eszembe nem jutott,hogy mielőtt elindulok a kórházba sminket mossak. Letusoltam és mentem. Észre sem vették,egyébként császároztak. A műkörmöt nem szeretik,de ezt is csak hallottam.
2013. máj. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Hát én tuti ha épp nem lesz rajtam smink bekészítek a csomagomba.Nem szeretem mikor viseltes fejem van.És smink nélkül ha igy van ha nem szarul érzem magam.Rúzst meg amúgy sem használok.
2013. máj. 4. 17:26
 7/21 anonim ***** válasza:
47%
Nyugodtan lehet :) viszont utána.. örülj, ha fésülködni lesz energiád :)
2013. máj. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%

Micsoda gondok :D Hidd el ha szülni fogsz nem a sminked lesz a legfontosabb ami az eszedbe fog jutni :D

És azt hiszed a nagy izgalmak meg fáradtságtól szebb leszel elmosódott sminkben? Mert sokáig fel sem állhatsz utána totál szét fogod kenni. Ha elfogadsz egy tanácsot kényelmesebb lenne smink nélkül. Mert ha elalszod rosszabb lesz :) Ne vedd bántásnak nem annak szántam tényleg. Csak próbálok tanácsot adni. :)

2013. máj. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%
Befolyásolni nem befolyásol semmit, csak felesleges. Ráadásul szülés alatt alaposan megizzadhatsz, és kisebb gondja is nagyobb az embernek annál, hogy ne érjen az arcához, vagy a szeméhez, úgy hogy közben figyel, nehogy elkenje a szemfestékét... Szóval okosabb, ha másnapra hagyod. A rúzsról és a körömlakkról már írta valaki, hogy okkal nem engedik.
2013. máj. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
96%

Hát én megértem ha valaki sminkeli magát minden nap,mielőtt kilép az utcára,akkor szülni sem szeretne úgy menni,mintha lefeküdni készülne. Nekem is volt annyi időm,energiám, hogy -na nem egy színházi sminket, de legalább valami minimálisat feldobjak. Van vízálló spirál,nem kenődött el egyáltalán.A kórházban is volt energiám fésülködni és rendbeszedni magam, nem szeretek még itthon sem úgy mászkálni mint aki épp most kelt fel. Itt nem is arról van szó hogy az ember bárkinek tetszeni akarna,hanem hogy egy ilyen kiszolgáltatott helyzetben ahogyan ma a legtöbb szülés zajlik a kórházakban, valahogy megpróbálok méltósággal önmagam maradni. Kinek a smink, kinek a szerencse hálóinge,mamusza mittomén, most csak a hasamra ütöttem.

Engem nem is ezzel,hanem azzal riogattak a kórházban, hogy a gyűrűket kell levenni,ha császár lenne belőle. Levettem nagy nehezen a kettőt, a harmadik sehogyse jött le,na mondom csak nem vágják le az ujjam miatta..és annyira meztelennek éreztem magam így, hogy inkább visszavettem mindet.

De nem volt gond semmivel,szerintem sminkeld ki magad, ha nem tetszik nekik majd letörlik :)

2013. máj. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!