Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért nem lehet rajtam smink...

Miért nem lehet rajtam smink szüléskor, császárnál?

Figyelt kérdés
Ha pl hirtelen beindul akkor ugyan ki foglalkozik pont ezzel?Mondjuk nem egy durva sminkre gondolok,spirál meg szemceruza.Ezt használok csak.De ez pl mit befolyásolna???
2013. máj. 4. 16:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
84%
nekem iszonyat májfoltok voltak az arcomon terhesen erős, speckó alapozóval szültem, spirálom is volt meg műkörmöm is, igaz francia azért nem szóltak.Nem császárral szültem, de mikor a szülőszobán töltött 2 óra letelt és betoltak a szobába, mondtam a férjemnek szerezzen egy tükröt meg egy fésűt mielőtt átvágtatanka velünk a zsúfolt folyosókon a szobáig :)
2013. máj. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
73%
Rajtam volt smink, senkit nem erdekelt. A kormom nem volt kifetve a kiiras korul, a ferjem orvos, o mondta h nem jo, mert az ujjra csippentos valami nem tudja jol nezni a ver oxigentelitettseget ha ki van festve a kormod. Mukormom soha nem volt, de gondolom arra is all ez. Jo tanacs volt csaszaros lettem, es neztek, h ki van-e festve.
2013. máj. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat!A nem hasznosakat meg tartotta volna meg aki írta.Ha az aki amúgy sem ad magára nem csoda,hogy fésülködni sincs ereje,és,hogy nem érdekli hogy fog festeni szülés után/közbe.De biztosan jobb élmény lesz visszanézni a róla készült képeket.Ha egyáltalán készül.

Különben is aki azt ecsetelte,h.fölösleges stb stb nem a kérdésre válaszolt!Nem az volt a kérdés,hogy tudsz lebeszélni a sminkről.A többieknek ment a zöld.

2013. máj. 5. 10:02
 14/21 anonim ***** válasza:
60%
Ja értem ide nem lehet csak veled egyező véleményt írni. Bocsi kitehetted volna h tudjuk!!! Senki nem bántott egy rossz szóval sem. Csak mindenki a saját tapasztalatát írta le. Mindenki másképp viseli. Attól h ő nem sminkel szülés közben nem jelenti azt h igénytelen stb. Csak lehet totál kimerült. Nem tudom miért nézel le mást. Téged se nézett le senki semmi miatt. Most aztán szépen megnyilvánultál mondhatom!
2013. máj. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
58%
Ja és nem azért írták h lebeszéljenek róla csupán jó tanácsnak szánta mindenki h készülj fel bármilyen eshetőségre ne érjen meglepiként.
2013. máj. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
96%
Bocsánat, az OFF miatt, de van egy vicces sztorim a kórházi "szépítkezésről". Kb. 5 éve egy műtét miatt kellett kórházba mennem( nem nőgyógy,. jellegű). A kórházi csomagomba még a hajvasalómat is betettem. Gondoltam, azért mert kórházba vagyok ne legyek már "slampos". Sosem lehet tudni, mikor botlok bele a nagy Ő be(éppen szingli voltam)... Anyukám jót nevetett rajtam, és közölte, hogy nem vagyok normális. A poén az, hogy ott a kórházban ismertem meg mostani férjemet, a két éves kisfiam apukáját :)
2013. máj. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
94%

Hehe ez jó ez tetszett...A hajvasalómat én is vittem. Szombati nap feküdtem be kórházba mert fájásaim voltak. De megállították a szülést mert még csak 36 hetes voltam. Vasárnap este kimostam a hajam szépen rendbetettem hajvasalóztam stb. Még szerencse mert másnap meg kellett császározni és ha akkor nem rakom rendbe magam borzalmasan néztem volna ki.:D

Előző nagyon tetszett a sztorid :) az Előtted hozzászóló vagyok.

2013. máj. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam volt alapozó,spirál meg szemceruza.De aztán a kórházban legközelebb a 3.napon festettem ki magam,mikor már jöttünk haza.Császároztak,de senki nem szólt,ezek nyugodtan lehetnek rajtad
2013. máj. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
54%
Hát kedves kérdező...Ez legyen a legnagyobb gondod életetdben, hogy hogyan nézel ki a fényképeken szülés alatt fölött mellett után...Még egyet is értettem volna veled, ha nem nyilvánítod ki az ellentábornak a véleményed...Én 4 gyereket szültem, nem vagyok igénytelen, slampos, adok arra , hogyan lépek ki az utcára.De szülés előtt momentán nem ez járt a fejemben, hogy szülés után a képeken, meg a kórházban ,hogy fogok kinézni.Aki szép, smink nélkül is szép, de van, akinek abszolút felesleges a smink, mert nem javít az ábrázatán, még a képeken sem...:)
2013. máj. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
67%
Sajnos itt folyton ez van.Mindenbe próbálnak belekötni.Legközelebb írd ki azt is,hogy tudják,hogy kötekedők kíméljenek.Én is azt szoktam
2013. máj. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!