Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik a többedik babánál...

Szsuzs kérdése:

Akik a többedik babánál rettegtek a szüléstől. Hogy alakult a vége? Le tudtátok győzni?

Figyelt kérdés

rátok is rátok tört nem alvás, mellkasi szorító idegesség, kalapáló szívdobogás, ti is minden rezdülésre azt hittétek itt az idő? én totál kétségbe vagyok esve.

olyan furán is érzem magam...



2013. máj. 6. 07:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is a harmadik szülésnél jobban féltem, mint a többinél, bár nem rettegtem, de sokkal jobban tartottam tőle. Esténként a vége felé félve mentem aludni, hogy na akkor ma lesz a nagy nap... Persze túlhordtam, és nem is indult be éjszaka a szülés, de legalább 2 hétnyi jóalvást elvettem magamtól... :o) Utólag úgy gondolom, hogy butaság volt félni, mert nem volt sem rosszabb, sem nehezebb, mint a többi, sőt nagyon gyors és szép szülés volt... Inkább úgy gondolom, hogy jobban emlékeztem akkor, hogy mennyire is fáj, és lelkileg talán még nem készültem fel újra arra a fájdalomra akkor... Persze amikor megindult a szülés, egyből megadtam magam a fájdalomnak, és inkább elfogadtam, hogy most Ő a jóbarátom és segít abban, hogy a kezemben tartsam az én édes pici babámat... Még egy óra sem volt és megszületett... :o)))

Szeretnék még negyediket is, remélem, majd nem paráztatom be magam újra, mert felesleges...

Szép és gyors szülést kívánok!!!! :o)))))

2013. máj. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
olyan jó lenne ha erős tudnék lenni. most még az is megrémít, hogy itt vagyok most egyben, de lehet, hogy hirtelen menni kell, és mondjuk 2 óra múlva már nem. én most nagyon szeretnék EDA-t...
2013. máj. 6. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!