Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fog valaki szülni szeptember...

Fog valaki szülni szeptember vége-október eleje körül a Jahn Ferencben? Addig is megoszthatnánk a minden napjainkat és talán még találkoznánk is ott akkor. Szülésznőt fogadok, valaki más is esetleg?

Figyelt kérdés
Őszi baba
2013. ápr. 23. 15:26
1 2
 1/11 anonim válasza:

Szia! Én hamarosan ott fogok szülni! Szívesen leírom majd a tapasztalatokat...

Kit fogadtatok fel?

2013. ápr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
szia,meg senkit,nem ismerem a szulesznoket majd mostanában fogok utánanézni.17 hetes vagyok:)nemsokára szuletik a baba?gratulálok es majd akkor írd meg milyen volt.orvosod van?
2013. ápr. 24. 01:16
 3/11 anonim válasza:

Napokban töltöm a 40. hetet! :-)

A terhesgondozásra magánorvoshoz jártam, sajnos ő időközben elment a Jahn-ból... Fogadott orvosom így nincsen, szülésznőm igen! Itt ők is levezetik a szülést, persze orvosi felügyelet alatt! A szülőszoba nagyon aranyos, kellemes, a dolgozók fiatalosak és nagyon emberségesek.

Amint megszületik a kisfiam, leírok mindent! :-)

Ha bármi kérdésed lenne, írj nyugodtan!

2013. ápr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
drukkolok neked,és könnyű szülést kívánok,neked ki a szülésznőd és mennyiért vállalnak mostanában?hogyan fogadhatok fel valakit,senkit nem ismerek,nekem második baba lesz:)
2013. ápr. 24. 14:46
 5/11 anonim válasza:

A szülésznőhöz a 36- 37. héttől járok, ő "koordinálja" a heti egy CTG-t, ultrahangot, konzultál orvossal, méhszájat vizsgál... Megbeszéljük az időpontot, hamar megvan a vizsgálat, aztán tűzünk haza! :-)

Érdemes megbeszélni, hogy mennyiért vállal el, lehet nem fog összeget mondani, általánosságban 30- 40. 000.-Ft én úgy tudom!

Viszont időpontra mész a vizsgálatokra, bármikor felhívhatod ha gondod van, és az éjszaka közepén is ott van, ha szülsz! :-)

2013. ápr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Te hogyan találtad és ki ő ha szabad kérdeznem?mikor érdemes felfogadni?konkrét árat akkor nem mond,te adsz neki annyit?bocsi a sok kérdésért:)
2013. ápr. 24. 16:06
 7/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!!!!!!


én julius 26-ra várom 3. babánkat :) ő is a Jahn Ferencben fog születni :) most is csak szülésznőm lesz.. :)

2013. ápr. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szia,azt irtad 3. baba gratula neked:) Nekem második,és a Jahn Ferencben fogok szülni,akkor a többi babád ott született?Milyen volt leirnád? és ki volt a szülésznőd?
2013. ápr. 29. 09:16
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!


köszönöm és gratula neked is a babához :)

mindegyik babám itt született igen :)

igazából elégedett vagyok velük teljes mértékben....

az elsőnél volt fogadott dokim akit a pokolba küldenék de a másodiknál és most is csak szülésznőm lesz őt Juhacsek Ildikónak hívják...

nem avatkozik közbe csak ha nagyon muszáj..


kérdésed van még esetleg konkrétabb szivesen válaszolok :)

2013. ápr. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mennyit adtál a szülésznőknek?vagy nincs fix tarifájuk rád bizzák?
2013. ápr. 30. 08:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!