Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés - Kinél hogy kezdődött?...

Szülés - Kinél hogy kezdődött? Előjelek előző nap?

Figyelt kérdés
Fájások aztán magzatvízelfolyás vagy fordítva?
2013. máj. 6. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Előző nap semmi. Aznap délelőttől enyhe derékfájdalom, délutántól a szokásos este felé mindig jelentkező feszülések. Aztán begyorsult: este nyákdugó elment, pár fájás, magzatvíz elfolyás, már ötpercesek is voltak, de utána már nem volt ilyen gyors, csak ezek jöttek nagyon egymás után.
2013. máj. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előző este és éjjel már fájdogált a derekam.(vasárnap)

Hétfőn kaptam oxit 1 órára hátha beindul,akkor úgy tűnt nem használt.

Délután 5kor mentem le a szülőszobára 5-7 perces gyengébb fájásokkal,hogy itt lesz valami.:)

Azt mondták a nővérek ezek nem fájások bla-bla.Lejött a doki megvizsgált,és azt mondta 3 ujjnyira nyitva vagyok és elő lehet készíteni.Előkészítettek bekötötték az oxi,burkot repesztett a doki.Na ekkor lettek csak igazán erős fájásaim.:)

20-50-kor megszületett a lányom 3950grammal és 54 cm-el.:)

2013. máj. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fájások, aztán burokrepi.

Semmi előjel nem volt, biztos voltam benne, hogy nem fogok még szülni, de a dokinak más véleménye volt. Visszahívtak délután vizsgálatra, ahol a gép már mutatott fájásokat, én viszont nem éreztem semmit. A tágulási szakasz nagy részét észre sem vettem. Szóval szülőszobára fektettek. kb 1 óra alatt érezhetővé, és rendszeressé váltak a fájások, és jó gyorsan fel is erősödtek. Aztán a doki burkot repesztett. A gyerkőc a szülőszobára fektetéstől számítva 3 óra alatt született meg, oxy, fájdalomcsillapító nélkül, egyedül méhszájlazítót kaptam, és gátmetszést sikerült még nyerni. Nem láttam nyákdugót, jóslóm nem volt. Keményedés valószínűleg igen, de az is teljesen érezhetetlenül, úgy értem, fájdalom nélkül.

2013. máj. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi előjele nem volt, még a ctg sem mutatott semmit, 40+3 voltam. Este 8 körül elkeztem nagyon mélyen belül érezni időnként valami görcs féleket, de olyan gyengék voltak, hogy úgy kellett koncentrálnom hogy érezzem. 11kor lefeküdtem aludni, de mielőtt elaludtam gondoltam megmérem azért milyen időközönként jönnek. Kiderült, hogy szabályos 2 percesek.... Felhívtam a szülésznőt, mondta hogy mivel rendszeresek menjünk be a kórházba, fejbe nem vágnak érte. Bementünk, jól lecsesztek hogy 2 percesekkel miért nem indultunk előbb, mondom még most is alig érzek valamit, gondoltam csak jóslók. Csináltak aminoszkópiát, amin már 3 ujnyira tág voltam, és az is kiderült hogy szivárog a magzatvíz. Mondták hogy már bent maradok, de még akár 24 órába is beletelhet míg lesz valami, öltözzek át a szülős cuccomba, és bekísérnek a szülőszobába. Éjfél volt pontosan mikor beléptem a szülőszobába, és abban a pillanatban elfolyt a magzatvíz. Na utána kezdődött a pokol.... Úristen azok a fájasok... :D Pedig már elbíztam magam :)). mindenesetre hálaég 3 óra 40 perckor megszületett a kisfiam.
2013. máj. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az elotte valo 3 nap alatt elment a nyakdugom darabokban es meglepoen rosszul voltam. Allandoan izzadtam, fajt a derekam, enyhe fajasok feszulesek, alig tudtam mar menni. Mondtam is hogyha ilyen a terhesseg vege, akkor nem fogom kibirni meg hetekig igy. :)

Aznap delelott meg monitorra raktak, semmit nem mutatott. Csak en voltam nagyon rosszul mar minden teren. Aztan este kezdodtek az igazi fajasok.

2013. máj. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!