Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek vált be a szex, vagy az...

Kinek vált be a szex, vagy az orgazmus mint szülésindító? Mennyivel utánna kezdődött a szülés, és mikorra lett meg a baba?

Figyelt kérdés
2012. okt. 4. 05:46
 1/6 anonim ***** válasza:
1 hónapja feküdtem már kórházban,39 hetesen elegem lett,hazakértem magam,a férjem "örült"nekem,másnap délben elkezdődött,16 órára meglett a baba.
2012. okt. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Első babánál bevált, este orgazmus, reggel elfolyt a magzatvíz. A 2. babánál 2 napja próbálkozunk de semmi... Szerintem baba függő, jön ha akar. :)
2012. okt. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Reggel orgazmus, este szülés :) De szerintem csak véletlen volt.
2012. okt. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tulhordtam a babot kotelezo napi vizsgalat volt mentem be a korhazba mondta a szulesznom ha nem akarok inditast menjunk haza es szexeljunk....paromnak nem kellett ketszer mondani megvolt a menet de nem ereztem semmit utanna ez szombat delutan volt vasarnap reggel majd leszakadt a derekam delutanrA lettek rendszeres fajasok fel otkor kerultem szuloszobara fel hatkor burkot repesztettek 19:25 kor megszuletett a kisfiam...6nappal hordtam tul..
2012. okt. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nekem nem jött be. Sem a szex, sem a nagytakarítás, sem a meleg fürdő. Jól érzi magát odabent.

Köszönöm a válaszokat.

39 hkm

2012. okt. 6. 08:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Azert ne add fel sok praktika van meg ezen kivul :)
2012. okt. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!