Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után ti 6 héttel...

Szülés után ti 6 héttel mindjárt szexeltetek? Én kicsit félek!

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is féltem...de párom megértő volt. 14(!!!). hét után jött össze az első alkalom és szuper volt. :-)
2009. szept. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon féltem, majdnem 5 hónapot vártam vele, de nagyon jó volt!
2009. szept. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj,az a legrosszabb.Vegyél síkosítót (szükség lesz rá)és érezzétek jól egymást:))
2009. szept. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor már nem bírjátok nélküle, akkor szexeljetek, nem kell pont 6 hétre :)

A párodnak mondd el, mennyire izgulsz, stb., hogy minél megértőbb és türelmesebb legyen, mintha szűz lennél. A síkosító jó ötlet, és próbáld elengedni magad, csak a párodra gondolj és magadra, lazulj... És élvezd :) Gondolatban készülj rá előtte, nézd Őt amikor öltözik, esetleg hátmosás, stb., az előjátékot napokkal előtte elkezdhetitek :)

2009. szept. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi igen,de nekem nem volt gátmetszésem,és nem is repedtem(se kívül,se belül),így már az első is olyan volt,mint szülés előtt.
2009. szept. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi 7 hetet vártunk, nekem fájt az első 5-6 együttlét, de aztán minden olyan volt mint előtte
2009. okt. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hello!En gatvedelemmel szultem,igy konnyebb volt az egyutt let:)3 hetig birtam,aztan mar szinte szo szerint konyorogtem a ferjemnek:)Nalunk forditva volt,mert nem en feltem az elosotl,hanem O:)Egy kicsit azert fajt,de vegul nagyon jo volt:)
2009. okt. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!