Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan akinél a terhess...

Van itt olyan akinél a terhesség utolsó hetében a szex beindította a szülést? Írnátok róla hogyan is lett szülés belőle, megindultak a fájások?

Figyelt kérdés
2013. máj. 8. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
túlhordás miatt egy pénteki napon be kellett volna feküdnöm a kórházba indításra. viszont párommal ezt -érthető okok miatt nem szerettük volna- így kipróbáltunk minden szülésindító praktikát... lépcsőzés, tonik, stb. a szex maradt utolsónak (nem szívesen bújt össze velem, féltette a babát). szóval kedd délután együtt voltunk (kb 14 óra magasságában). szex után elkezdtem keményedni, de nem úgy ahogy szoktam. beültem egy kád jó meleg vízbe, ezután erősödött ez a furcsa keményedés. este 10 körül szóltam páromnak, hogy kb 1,5 órája rendszeresen jönnek a még nem fájdalmas fájások. éjfél körül bementünk a kórházba, akkor már 5 perces fájásokkal. másnap fél 11kor született meg a lányom császárral végül, komplikációk miatt.
2013. máj. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szex után elfolyt a magzatvíz, éjjel 3-kor (nem igazán tudtam aludni a vége felé, 2-3-ig fent voltam. Bementünk a kórházba 0 fájással. Reggel 7 körül lettek fájások, de nem tágultam. Oxi, kézzel tágítás... Nagyon durva volt. Hánytam a fájdalomtól, meg akartam halni...borzalmas volt. 14 óra után lett meg a fiam. Az orvos azt mondta, h azért szenvedtem meg vele, mivel így idő előtt ment el a magzatvíz. Ha rendesen, fájásokkal kezdődött volna, könnyebb lett volna. Ha lesz következő baba, nem szexelek szülés előtt már!!! :)
2013. máj. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tul nagy volt a baba ezert mar ki voltam irva inditasra. Volt kb 4-5 napunk mindent kiprobalni. Szexeltunk amennyit csak tudtunk (napi 2-3), lepcsoztem, guggoltam, felerositettuk a gatmasszazst, mar tonikot is elkezdtem inni. Es nem kimeltem magam, pakoltam, takaritottam, foztem, ami belefert. Mar-mar kezdtem feladni, de vegul belindult a szules magatol es mindent termeszetesen vegig tudtam csinalni. :)
2013. máj. 10. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
este 11 körül szexeltünk, hajnal fél5kor arra ébredtem, hogy folyik a magzatvíz. ekkor 36+6 naposak voltunk. nem tudom, hogy a szex indította e be, de beindult valamitől a szülés. teljesen egészséges lett a babám, és a szülésznő szerint el lett számolva valami, mert nagyobb baba volt. fájások csak az oxitocintól indultak be és 2 óra volt összesen, mondhatni "könnyű" szülés volt...
2013. máj. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az utolsó héten többször is, elfolyt a magzatvíz, fájás, tágulás nem volt. Magzatvíz elfolyása után 38 órával lett meg a fiam - én már élő halott voltam, olyan fáradt voltam soknapi nemalvás és az utolsó napon 5 perces fájásoktól.

Nem tudom, hogy a sex közrejátszik-e, állítólag a prosztaglandin beindítja, hát a víz elfolyt....

2013. máj. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!