Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40+4-nél vajon megindítja a...

40+4-nél vajon megindítja a szülést a doki, ha megkérem? Mennyit szoktak várni a terminus-túllépés után?

Figyelt kérdés
Hétfőre vagyok kiírva, a méhszájam teljesen zárt, semmi jelét nem adja a baba annak, hogy jönne kifelé. Kisfiú lesz, első baba, 4 kg fölötti súlyt mondtak az uh-n, az utolsó BPD értéke 102 mm volt. (Szerintem nem is fogom tudni simán megszülni.) Szerintetek a doki megindítaná a "kedvemért" (és persze leginkább a baba egészségéért - kevés már a vize is) a szülést 17-én? Legalább neki is szabad lenne a pünkösdi hosszúhétvégéje...

2013. máj. 9. 13:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
72%
Én Tidrenczel Zsoltnál szültem.
2013. máj. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező :) nyugi, szerintem hétfőn nem is fog haza engedni a dokid :) Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen nálad is! Átérzem... iszonyat rossz volt nekem is, hogy már akikkel egy időre voltam kiírva, mind megszültek, én meg még otthon csücsültem... kíváncsi leszek, hogy így 2.babánál mennyivel lesz másabb! T. Zsolt dr. úr nagyon jó orvos, a tiedet nem ismerem... Nekem Demjén dr. úr az orvosom. Én június közepére vagyok kiírva, az első CTG-re most 17én megyek (35.hét), aztán remélem, hogy június elején már babázhatok :) Minden jót nektek, remélem hétfőn már babázni fogsz! Kitartás!!!
2013. máj. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszi, utolsó, aranyos vagy, legyen igazad. :) Tényleg nagyon nehéz már így a végén, azt hittem eddigre már meglesz a baba. 124 cm a pocim, hatalmas, alig bírok már kimászni az ágyból, a párom szerint ezzel a magánszámmal már fel is léphetnék. :D

Még bízom abban, hogy ideér a hidegfront, és meggondolja magát a bébi. De ez a kis tökfej még kibújni is lusta... Remélem neked is könnyű és gyors szülésed lesz, bár a második babákkal talán már könnyebb. ;)

2013. máj. 11. 20:36
 14/16 A kérdező kommentje:
Ja, és nem tudom, ki pontozott le mindenkit, de nem én voltam...
2013. máj. 11. 21:35
 15/16 A kérdező kommentje:

Ha még valaki erre járna: hétfőn hirtelen megcsászároztak, nem lett túl jó a CTG és a baba feje is túl magasan volt. 58 centi és 4750!!! :) gramm lett a kissrác, 38-as fejjel, biztos, hogy természetes úton nem tudtam volna megszülni, de szerencsére az idő sem lett tovább húzva.

Jó babázást mindenkinek :)

2013. máj. 17. 17:21
 16/16 anonim ***** válasza:
Gratulálok,szép nagy baba.:)
2013. máj. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!