Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terminus túllépésnél használ...

Terminus túllépésnél használ e a Málnalevél tea?

Figyelt kérdés

Eddig problémamentes volt a terhességem, de mostmár a betöltött 41-ig héten már aggaszt, hogy nem tágulok és nincsenek fájásaim. Természetes úton szeretném megszülni a babát viszont a málnalevél teát a 36-ik héttől ajánlják. A tágulásnál elvileg mennyi idő alatt használna?

Nektek mi a tapasztalatotok? Túlhordásnál mi használna?

Lécsőztem, sexeltem de nem használt :)



2012. okt. 11. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nézd :)

Én a 26.héttől kezdve nyitva voltam egy ujjnyira,36.héttől nyakaltam a málnalevél teát,ittam,mintha varázsszer lenne. A 38.héten már homeoztam is mellé,persze ablakot pucoltam,padlót súroltam,tonikot ittam,meg miegymás :D

A kiírt napon szültem,11órát vajúdtam,nehezen tágultam. Szóval én nagyon hittem a teában,és bár lehet,hogy ha nem ittam volna még tovább tart a szülés,de én nem éreztem az áldásos hatást.

De hátha Neked bejön,ártani nem árthat ;) Kitartást,és előre is jó babázást =)

2hetes kislány anyukája =)

2012. okt. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát gözöm sincs, de az én esetem poénos volt,

mert egyik nap elkezdtem inni a 40 hét 5 napján másnapra megszültem :D


szóval nem ért semmit,hiszen későn kezdtem el,ugye már jóval a túlhordás után,


de most jön a kistesó na vele 1 hete iszom, 36 hetes vagyok hátha használ.


szóval már sokat nem fogsz érni vele, mert napok kérdése és úgyis vagy megindul magától vagy megindítják a szülést


minden jót nektek is !

2012. okt. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne várj tőle csodát, foleg már most nem. Én időben kezdtem el inni, végül a 42-ik héten kezdődött a szülés, és sürgősségi császár lett a vége, mert nem tágultam, a pici szive meg kezdett lassulni.

Én is kipróbáltam mindent, nekem se jött be semmi.


Minden jót, és kitartást!

2012. okt. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi csajok a gyors választ. Épp ilyen egyéni tapasztalatokra voltam kíváncsi.

Nálam tea ügyben nincs semmi fejlemény... tényleg csodaszer lenne ha lenne :D A 3 napos kúrától nem sokat vártam (pontosabban semmit), ártani nem ártott, de tényleg semmi érdemi változás nem is történt, se nem tágultam és fájásaim sem lettek.

Annyi az újság, hogy ma a szülészetet vezető főorvos is megvizsgált. Véleménye szerint holnap be lehet indítani a szülést úgy, hogy már reggel 7kor ezzel kezdek :)

Mindenkinek jó babázást és köszi még egyszer!!!

2012. okt. 12. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!