Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan, akinek szülés...

Van itt olyan, akinek szülés idején más egészségügyi panasza is volt?

Figyelt kérdés
Nekem most kezdték el gyökérkezelni a fogamat, és bármelyik percben jöhet már a baba. Félek, hogy nehogy még fogfájással is küzdenem kelljen szülés közben. Arra lennék kíváncsi, hogy akinek bármilyen baja volt, hogyan hatott ki a szülés folyamatára, illetve az utána következő első napokra. Remélem, érthető voltam.
2009. szept. 30. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
szia.mintah csak magamat olvastam volna vissza.pont igy voltam én is,anyi külömvséggel,hogy nekem régebben kezelték a fogam,de a szülés elötti északa(akkor még nemtudtam hogy az),begyulladt,de ugy,hogy egész északa járkáltam,nagyon fájt,gondoltam is,hogy mi lesz ha most kéne szülnöm,én biztos meghallnék,ennyi fájdalom egyszerre.aztán délelüttre kicsit csökkent a fájdalom,majd késöbb megint nagyobb lett,de hírtelen jöttek a fájások is.este 8-ra már 7 perces fájásim voltak,de láss csodát a fogam nem fájt.vagy a fene tudja,lehet,hogy fájt,csak elnyomta egy másfajta fájdalom.éfélkor mentünk szülni,fél 4 re meglett a manó.közben egyszersem éreztem a fogfájást.és utána se egy jó darabig.
2009. szept. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát, én is emiatt aggódtam, amikor elkezdett fájni a fogam, hogy nehogy közben meginduljon a szülés is! Azért remélem, hogy túlleszek a kezelésen még a baba érkezése előtt, de ha mégsem, akkor még mindig bízhatok abban, hogy úgy járok, mint Te! Köszönöm a választ!
2009. szept. 30. 17:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a terhesség alatt annyi féle (szerencsére a babára nézve nem veszélyes) bajom volt mint előtte soha.

Mindig valami.

Szlés előtt nem sokkal szalmonellát kaptam,és mivel még nem lett meg a negatív eredmény aszüléskorra, így külön szobába fektettek és a kórházi tartózkodásom alatt is elkülönítve voltam.

Ez nem pont fogfájás,de szüléskor ez volt.


Ezt megelőzően nekem a bölcsességfogam kezdett nőni, ami aztán be is gyulladt. Elmentem fogorvoshoz, aki kitisztította, de szájsebészetre küldött, hoyg ő terhesen nem vállalja a fogamat,meg amúgy is a bölcsesség fog esetleges kivétele szájsebészeti feladat. Ott sem mertek hozzám nyúlni.

Kaptam gyógyszert aztán rendbejött.

2009. okt. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!