Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » SOS! Szülés után pár héttel...

SOS! Szülés után pár héttel egészségügyi küret?

Figyelt kérdés
4 hónapja szültem és túl gyakori és erőteljes vérzés miatt küretet javasolt az orvosom. Írjátok le légyszi pontosan hogyan csinálják és hogy utána rendben voltatok-e! Nem szeretnék beleegyezni ha nem muszáj, mi van ha nem javít a helyzeten, illetve mi lesz a kisfiammal, aki még szopizik?!
2010. jan. 11. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:

jaj te szegény.

én szombaton jöttem ki a kórházból és már csütörtökön küreten voltam, mert megemeltem a nagyobbik gyereket a wc-re és elkezdett ömleni belőlem a vér.

Nem tudom, hogy hogyan hat a szopizásra, mert sajnos nálom nem indult meg a tej, így a küret után gyulladásgátlót szedtem és nem isszoptathattam, hiába volt egy kicsi tejem.

Mindeféleképpen kérdezzd meg, hogy mennyire veszélyes, ha nem teszed meg, és mivel jár ha megteszed.

2010. jan. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem szülés után 10 nappal volt.Ha nincs semmi gyulladásod,akkor 24 órát nem szoptathatsz,amíg az altató ki nem megy a szervezetedből.Addig fejed,öntöd(sajnos).Normál esetben reggel mész,este jöhetsz.

Jobbulást!

2010. jan. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem szülés után rögtön kellet ilyet csinálni kétszer is.Gondolhatod mit éltem át ott az ágyon.Estére sem akart normalizálódni a vérzés,úgy belém másztak vagyis olyan szinten megnyomkodták a hasam hogy nem bírtam ki hogy hangot ne adjak ki.Kinyomtak belőlem két szószerint értsd tenyérnyi nagyságú vértdarabot és aznap a 3. méhösszehúzó injekciót kaptam és közölték ha nemjavul (12:10-kor szültem és ez volt este 7-kor)holnap műtét.Na akkor már majdnem sírtam mert az aznapi kínzásból épp elég volt.Bocsi nem rémiszgetni akarlak csak ha kell ez a te érdekedben lesz és legalább téged altatni fognak.Sok sikert és kitartást kívánok Neked!!

8 hetes babuci anyukája

2010. jan. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!