Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kérhetem a császározás, ha...

Kérhetem a császározás, ha van rá indokom?

Figyelt kérdés
Nem "lustaságból", életem legnagyobb élménye volt természetes úton világra hozni a nagy fiam. A kicsivel sajnos császározni kellett. A kérdésem kicsit összetett. Refluxom,gyomorszájsérvem és epekövem van. És igazából szeretném elköttetni magam, mert már ez a csöppség lesz a 3. gyerkőcöm és többet már nem szeretnénk. Az orvosom azt mondja, hogy még korai erről még beszélni. (17.hetes vagyok) De szeretnék egy kicsit előre gondolkodni.

2013. máj. 11. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Engem epekővel császározta.

Nem hiszem, hogy önmagában ez elég indok lett volna, de sajnos bedurrant az epém a 39. héten, 24 órán át hánytam, majd harmadnapra belázasodtam, a baba tachikard lett, azonnal műtöttek...

Kívánom hogy nálad ne ez legyen az indok.

Szerintem egyébként így hogy 3. szülés, az előző császár volt és el is akarod köttetni magad, megcsászároznak.

2013. máj. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kórháza és orvosa válogatja.Van olyan orvos aki császár után nem vállal sima szülést.

Ha csak az elkötés miatt szeretnéd akkor nem muszáj a császár,mert szülés után ha "felgyógyultál" egy pici vágással megcsinálják.

2013. máj. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha már volt császárod korábban, akkor kérheted, a protokoll megengedi. Nekem a dokim maga ajánlotta fel, hogy válasszak, mikor rákérdeztem hogy hogy lesz.
2013. máj. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!