Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor megszületett a baba...

Mikor megszületett a baba egyből rád tették?

Figyelt kérdés

A hálóing re rakták, vagy a mesztelen testedre.

A baba mesztelen volt, vagy már felöltöztették?

Mikor tetted mellre először?


2013. máj. 12. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miután megszületett, kitisztították a légútját, megtörölték picit a pofiját, velem felhúzatták a hálóinget és rögtön átemelték a mellkasomra. Pár percet ott volt, fotózkodtunk, majd elvitték felöltözteti, melegedni az inkubátorba, miközben engem odalent helyretettek, majd miután átöltöztem, letusoltam, összetakarították az ágyat stb, már hozták is hozzám (kb fél óra volt mindez). Ekkor tettem mellre is, és így voltunk még együtt kb egy bő órát.
2013. máj. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Felhúztam a hálóinget,és a csupasz mellkasomra tették,még véresen,pulzált a köldökzsinór is.Pár percig voltunk így. Aztán elvitték,megmosták,felöltöztették stb..

Délután 2kor szültem,és este 6kor raktam először mellre.

2013. máj. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A meZtelen testemre tették kb. 2-3 percesen rögtön miután a férjem elvágta a köldökzsinórt.

A baba is meZtelen volt, de ekkor csak pár percig volt rajtam, amíg kijött a méhlepény is.

Majd elvitték megmérni, mosdatni, utána visszahozták már bebugyolálva és majdnem 2 óra hosszat együtt voltunk, ekkor tettem mellre először.


Bababarát kórházban szültem, itt minden hüvelyi szülés így zajlik.

2013. máj. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ahogy kibúj,elvágták a zsinórt meg "rendbe tették" rám rakták.Ki kellett gombolnom a hálóinget.Nagyon jó volt,soha nem felejtem el azt a pillanatot.Utána kivitték,megfürdették,felöltöztették és az apukájával jött be miután engem "rendbe tettek" . :) 21:55kor született meg és kb. fél 12 vagy éjfél lehetett,amikor mellre rakták.
2013. máj. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt, hogy kibújt, kitisztították e légútjait majd a meztelen hasamra tették. Ezután következett a köldökzsinór elvágása. Ez pár percig tartott, majd elvitték felöltöztetni, lemérni (nem fürdették), addig megtörtént a gátseb összevarrása, és mikor minden kész volt, már hozták is szopizni. Kb 2-3 órán keresztül voltunk így együtt, majd őt elvitték, én meg kaptam ágyat és egy kicsit pihentem. Másnap reggel hozták újra.
2013. máj. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szülés közben kigomboltam a hálóinget,nagyon melegem volt,Így teljesen meztelen voltam én is amikor rám tették légúttisztítás után még köldökzsinór elvágás előtt pár percre.Utána párom elvágta a zsinórt,elvitték megfürdetni,lemérni,addig engem is összeraktak,aztán már végig velem volt.
2013. máj. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

mikor kipottyant akkor a szülésznő kigombolta a hálóinget kicsit megtisztogatták,kitakarították a légútját és rá tették a mellkasomra, kicsit összeismerkedtünk,majd elvitték pár órára kék fény alá mert nyelt egy kis nyákot én meg addig összeszedtem magam,mire osztályra kerültem előtte hozták fel az örzőbe azt is úgy hogy én szóltam hogy mikor hozzák már??,hajnalba szültem 5 kor és majdnem 9 kor hozták fel nagyon éhes volt a drágám,segítettek

mellre tenni majd gó le a gyerekágyra


bocsi ha elkanyarodtam :) és igen mesztelen volt csak elvágták előtte a zsinórt.

2013. máj. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Első szülésemnél, rögtön elvitték a babát majd felöltöztetve ,lemérve hozták vissza kb egy percre,majd vitték el. Második szülésemnél kiemelés után rögtön megmutatták,majd elvitték, felöltöztetve,lemérve visszahozták és velem lehetett pár percig!
2013. máj. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A lányom este 9-kor lett meg császárral, egy pillanatra láttam, majd az apja ment vele, ő volt ott míg mérték, öltöztették...

Fényképen mutatta még este a férjem a gyereket, majd másnap délben kaptam meg a lányom, mikor minden csővet kiszedték belőlem.


Most természetes szülésnek indúl, de ahogy nézem a szüléses videókat, hát én egy tiszta felöltöztetett gyereket kérnék:)

2013. máj. 13. 14:56
 10/11 anonim ***** válasza:
Ahogy kibújt, azonnal rám tették, a légutait kb 5 perc után tisztították, a zsinórt soká vágták el, kb. 20-30 perc után vitték el (karnyújtásnyira), miután megszültem a lepényt.
2013. máj. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!