Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan, akinek a párja...

Van itt olyan, akinek a párja (férfitag) sokat dohányzik, egészségtelenül eszik, stresszes és ez mégsem késleltette a fogantatást? Hamar összejött a baba ezen feltételek mellett, úgy hogy te egészséges voltál?

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 18:49
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Jajj véletlenül ide írtam ki, a teherbeesés topikba szerettem volna.
2013. máj. 15. 18:50
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen. Sőt én is dohányoztam... természetesen letettem a cigit, miután megtudtam hogy baba lesz.
2013. máj. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mikor terhes lettem, a férjem napi 1-másfél doboz cigit szívott el (még most is), egészségtelen dolgokat és egészségtelenül evett már akkor is és sajnos eszik most is, mert nem tud megálljt parancsolni magának és a munkahelyén elég sok stressz éri.

Egyébként 7 hónap alatt jött össze a baba úgy, hogy előtte több, mint 4 évig fogamzásgátlót szedtem.

2013. máj. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Mind a ketten dohányoztunk, és egészségesek lettek a gyerekeink.

Igaz, hogy nem egészséges a dohányzás, de nem is olyan káros, mint ahogy állítják.

2013. máj. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Párom dohányzik, napi szinten rengeteg kávét megiszik, egy-egy pohár sör is lecsúszik, ha úgy adódik. Emellett nem táplálkozik éppen megfelelően és a munkahelyén is rengeteg stressz éri. Én nem dohányzom, nem kávézom, de alkalmanként én is megittam azt az egy pohárkát (terhességek alatt persze sosem) és nekem is volt részem jócskán stresszben. Mégis mindkétszer elsőre összejött a baba.
2013. máj. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pont ugyanezek! És nagyon hamar összejött! Egyből :) A párom 33 éves amúgy.
2013. máj. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ezt jó hallani:) Párom tényleg erős dohányos, iszonyat nagy stressz éri, családi vállalkozás csőd szélén, és minden rá hárul. Sok energia italt iszik, és amit eszik az pocsék. Ezért aggódom, de azért ezt jolvasni, hogy erős dohányosoknak elsőre összejött:) Bár szerencsére már leszokóban van:)
2013. máj. 15. 20:25
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Az én párom kamionos, dohányos, a munka miatt az étkezése is gáz, stressz is éri és első együtlét után már jött is a baba!
2013. máj. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%

Nem csak az övé az én adataim is ilyenek voltak,mikor teherbe estem.Stresszes,hosszú meló tonnaszám energiaital,cigi,esti levezető sörözések,napi 2-3 kávé..Én lepődtem meg a legjobban mikor volt egy pozitív terhességi teszt a kezemben,ugyanis csak azon az egyetlen alkalommal nem védekeztünk,évek alatt.Ma már kétéves és teljesen egészséges.

Amikor megtudtam,h állapotos vagyok,persze azonnal leálltam mindennel..szerintem nem sok undorítóbb dolog van egy dohányzó terhes nőnél..

2013. máj. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen. 3 hónap alatt összejött,én is ilyen életet éltem,amíg teherbe nem estem,akkor próbáltam magunkra koncentrálni,a cigit azonnal letettem,az evés,hát az más tészta volt :-) már szültem és most kezdek egészségesen élni. A párom nem követte a példám,de a lényeg az egészben,hogy mindkettőnk ilyen volt és itt egy egészséges kisfiú :-)
2013. máj. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!