Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hol a legjobb szülni ma...

Hol a legjobb szülni ma Budapesten? Melyik kórházat ajánljátok?

Figyelt kérdés
Az orvosok hozzáértése alapján és a nővérek kedvessége szerint melyiket ajánlanátok vagy ajánlanátok tovább jó szívvel egy kedves kismamának? :) Nem tudom melyik kórház mennyire felszerelt, a vajúdáskor hol mennyiben tudnak könnyíteni a nehézségeken és a papás szülést mennyire tolerálják. Ezek lennének a szempontok, máskülönben extra igény nincs, elvileg nem számítunk semmi bonyodalomra a szüléskor. Válaszaitokkal sokat segítenétek, tehát kérlek írjatok! Köszönöm!

#kórház #szülés kórházban
2013. máj. 16. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem Róbert Károly Klinika nekem nagyon bejött.
2013. máj. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Uzsoki utcai kórházat, Szent István kórházat bátran merem ajánlani.
2013. máj. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Magán vagy állami?
2013. máj. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
János kórház 12.kerület
2013. máj. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A SOTE I-et merem ajanlani, valamint a Jahn Ferenc Korhazat. Az utobbiban dolgoznak egyedul olyan szulesznok, akik annyira kepzettek, hogy orvos nelkul le tudnak vezetni egy szulest. Nagyon szep a szuleszete, a noverek kedvesek, es az orvosok is jok. Sima szulesnel johet apa, csaszarnal nem.
2013. máj. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket! Hasznos volt, segített! ++++++++++++++++++
2013. máj. 20. 11:32
 7/8 anonim ***** válasza:
A Péterfybe ne menj szülni.
2013. jún. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
SOTE 1-2, Szent István kórház
2014. jan. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!