Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Amikor úgy gondoltátok beindul...

Amikor úgy gondoltátok beindult a szülés vagy a vajúdás akkor még volt idő otthon zuhanyozni, borotválkozni ilyesmi?

Figyelt kérdés
2013. máj. 17. 11:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Volt. Reggel 7-kor ébredtem fájásra. Zuhanyoztam aztán tv-ztem. Kb fél óránként fájt. Magzatvíz nem folyt el. 10-kor ébredt párom. Mondtam ma szülünk. 10 perc alatt elkészült és mondta indulhatunk :)

Mondtam korai még. Este 8-kor 5-10 percesekkel mentünk be.

Éjjel 3/4 2-kor lett meg a baba.

1. baba. Persze ha nem elsö vagy elfolyik a magzatvíz rögtön menni kell

2013. máj. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Vagyis ha nem 1. csak gyorsabb.

Most én se tudom mire számítsak. 8. hónap végén vagyok.

2013. máj. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta a szülésznő, hogy ha a magzatvíz tiszta akkor is letusolhatok még, csak akkor kell sietni ha zavaros vagy zöld színű... Elméletben meg vagyok, csak gyakorlatban nem tudom elképzelni milyen lesz meg hogy fogok mindent elintézni fájásokkal. 1. baba nekem is :)
2013. máj. 17. 11:54
 4/12 anonim ***** válasza:

1. gyereknél elfolyt a magzatviz, nem szórakoztunk, bementünk. Ott még utána eltelt kb. 3-4 óra, mire fájások lettek, majd még 4, mire megszületett.

2. első fájástól számitva 2 órán belül kinn volt. Összepakoltunk, beültünk a kocsiba, fél óra a kórház, ott már csak megvizsgáltak és toltak a szülőszobára. Egy gyors borotválásra volt idejük, de még a papirokat is a szülőszobában irtam alá :)

2013. máj. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igazából, ha van idő, akkor tudsz tusolni a kórházban is :) Nekem az elsőnél, amikor volt rá időm, mondták is, hogy nyugodtan zuhanyozzak egyet, üldögéljek, nézzek tv-t, aztán majd lesz valami.
2013. máj. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Első baba volt.Hajnal 6kor ébredtem fájásokra,akkor voltak 20 percesek.8kor megfürödtem,összepakoltam ami még kell,és a párom bevitt a korházba,akkor már 10 perces fájásokkal.

Délután 1 kor született meg a lányom.

2013. máj. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
lett volna idő,csak épp előtte zuhanyoztam. no meg a kórházban nálunk kötelező a zuhany.
2013. máj. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem hajnali 3 kor folyt el a magzatvízem. nagyon meglepődtem, nem ilyenre számítottam:D én még itthon ovatosan letusoltam és "megborotválkoztam" kb fél 4 kor indultunk a korházba addig 4 6 perces fájásaim voltak. reggel 7 59 kor született meg a kisfiam (császárral)
2013. máj. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mivel toxémiás voltam, azt mondták, ha elfolyik a magzatvíz, azonnal menjek, így miután nekem magzatvíz elfolyással kezdődött, mosakodás után mentünk egyből. Bent a kórházban, beöntés és borotválás után le kellett zuhanyozni.
2013. máj. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én borotválkozni nem szoktam, és nem is borotváltak le sosem. Beöntést sem kaptam soha a szülésekkor.

Első két szülésnél kádban vajúdtam otthon fájásokkal, amíg csak lehetett, így zuhanyozni nem kellett, amikor beértünk, mindig egyből szülőszoba volt.

Harmadikat túlhordtam, már bent feküdtem napok óta, elfolyt a magzatvizem, de akkor már fájások is voltak, gyorsan lezuhanyoztam, de mire átértem a szobámból a szülőszobára, már 3 percesek voltak, egy óra múlva babáztam is.

2013. máj. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!