Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Természetes úton szültem,...

Természetes úton szültem, varratok nélkül, ma 3 hete. Ha egyébként fizikálisan jól érzem magam, mikor kezdhetek el lassan edzeni, és milyen gyakorlatokkal (főleg fenék és comb gyakorlatokra gondolok)? A sétát leszámítva.

Figyelt kérdés

#szülés #edzés #post partum
2013. máj. 17. 12:35
 1/6 TKI Ibolya ***** válasza:
Ez egyén függő.Én a baba 8 hónapos koráig nem tornáztam,mert azonnal megfogyatkozott a tej mennyiségem!
2013. máj. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elkezdheted most is, de csak fokozatosan (!!), figyelve a hatást (gondolok itt a tej mennyiségére...). Pl. a kismamatornát is csinálhatod, az nem megterhelő, mégis hatásos lehet.
2013. máj. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyermekágyat érdemes kivárni,a belső sebek regenerálódása miatt.A_ 6 hét után mehet.
2013. máj. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Három hónapnál előbb nem ajánlom. Mindegy mennyire vagy jól most, lehet egy edzés után nem azt fogod érezni. Könyörgöm! Három hete szültél! A gyerek legeyen most a legfontosabb és ne az alakod!
2013. máj. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A tejem már amúgy is apadozik,napról napra kevesebb van(próbáltam fejni, stimulálni, masszírozni, váltva szoptatok, de hiába), pedig még nem edzetem és nem diétázom, még mielőtt valaki rákérdezne. Kislány korom óta sportolok, egy ideig versenyszerűen, úgyhogy nem az alakom miatt szeretném újra kezdeni, hanem hiányzik a mozgás, az életem része volt mindig is. ;)
2013. máj. 19. 09:52
 6/6 TKI Ibolya ***** válasza:
Bocsi nem a témához szólok de szerintem most inkább a tej mennyiséggel foglalkozz ne a tornával.Ne add fel ilyen könnyen a szoptatást.Egy ötlet csak de szoptás mind két melledből egyszerre minden alkalommal.
2013. máj. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!