Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik budapesti klinikán...

Melyik budapesti klinikán végzik a legkevesebb gátmetszést, hol támogatják a természetes szülést?

Figyelt kérdés
2013. máj. 17. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Orvosfüggő legtöbbször. Ha megtalálod azt az orvost, aki ebben támogat, akkor sikerülhet első babával is.

A Szent Imrében jók az esélyek, bár amióta új osztályvezető van, romlott a helyzet ilyen szempontból.

2013. máj. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha tudtok orvost ajánlani,megköszönöm!
2013. máj. 17. 16:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Orvost nem tudok de én úgy tudom hogy a régi máv kórházban támogatják a természetes szülést. Ott csak azért magas a császárosok száma mert a környező megyékből oda viszik a sürgősségi ellátást igénylőket. Az tudom hogy Nógrádból biztosan oda viszik az ilyen kismamákat.
2013. máj. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az István kórházban. Nincs beöntés, nincs borotválás. Gátmetszés csak akkor, ha tényleg muszáj.
2013. máj. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy nincs beöntés és borotválás, az nem feltétlen pozitívum. Elvileg mindenhol megvan a lehetőséged, hogy ezeket a beavatkozásokat elutasítsd. És mégis csak magadnak teszel jót vele.. gondolom senki nem szeretné, hogy a gyermeke a szarba szülessen. Szó szerint. Aki egy szülést túlél, nehogy már ezeken a piti beavatkozásokon akadjon ki.. ezt sosem értettem.. :D
2013. okt. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!