Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miert faj a noknek a szules?...

Miert faj a noknek a szules? A ferfiak miert nem szenvednek meg a gyerekert? Igazságos ez?

Figyelt kérdés
2008. jún. 18. 02:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
:)))) Ez a természet rendje, nincs mit tenni. Azért a férfi is megszenved a maga módján. Megteremti a család számára azt amit kell, vigyáz rátok egy életen keresztül. Az igaz, hogy a szülés nekik nem fáj, de közben majd meg őrülnek az izgalomtól, idegességtől, eleget aggódnak ők. 27 hetes kismama
2008. jún. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
Egyetértek az előttem szólóval! Annyit tennék csak hozzá, hogy a világ összes kincséért sem "adnám oda" a férfiknak ezt a csodálatos élményt, érzést! Fáj, de akkor is megéri!
2008. jún. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
73%

Ez a természet rendje. Viszont a szülés egyáltalán nem a világ legcsodálatosabb élménye, érzése, mint ahogyan az előttem szóló írta. Amennyiben Ő így gondolja akkor kívánom, hogy minden nap szüljön egyet! :)

A "végeredmény" a csodálatos!!

2008. jún. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
47%
Hogy lehet ekkora hülyeséget kérdezni? Te hány éves vagy 10? Mert akkor még talán tolerálható a dolog. Amúgy én sem adnám át a szülést a pasiknak és igenis szenvednek, csak nem fizikailag hanem lelkileg. Legalábbis az én férjem végig bennt volt és bizony nagyon aggódott értem is és a babánkért is! Másrészt a szülés igenis nagyon nagyon fáj, és egyáltalán nem csodálatos! A csodálatos az amikor kibújik a baba, elmúlik a kín, és megfoghatod a saját gyermekedet. És amúgy úgy hallottam, hogy van akinek tényleg nem, vagy csak alig fáj a szülés, de ez a ritkább. Attól leszel édesanya, hogy átéled a szülés minden pillanatát. Hát ezért fáj a nőknek többek között.
2008. jún. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
Sziasztok!Miért kell egymást szekálni édesanyák vagytok?!Mind a két félnek igaza van!A férfiak igazán akkor tudják meg ,hogy mennyit szenved a nő mikor bent vannak a szülés allatt és látnak mindent.Igen nagyon fáj ,de csodálatos dolog(bűszke voltam magamra,mert világra hoztam a babámat)Elfelejtettem minden fájdalmamat (elhietitek volt benne részem)mikor a mellkasomra fektették a babámat.A férjem bent volt mind a két szülésnél és azt mondta a barátainak,hogy uraim mi ebből semmit nem birnánk ki le a kalappal a hőlgyek előtt!
2008. jún. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
Én ezt nem nevezném szenvedésnek! azért szülünk mi nők, mert ha a férfiak szülnének már kihalt volna az emberiség:) Szerintem így vannak jól leosztva a "lapok".
2008. jún. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%
Akik lepontozzák az válaszadókat azok nem tudják értékelni a baba világrahozását!Ha ránéztek a gyerekeitekre nem gondoljátok azt,hogy(istenem megérte)ezek szerint nem.
2008. jún. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nekem is van egy 11eves kislanyom, tehat nem vagyok 10eves! Az en parom nem volt a szulesnel es a noverek is parasztok voltak! Es sajnos a gyerekem apja sem torodik a gyerekevel! Lehet, hogy rossz helyen voltam rosszkor? Tehat ezert kerdeztem, hogy ez igazsag? Szerintem az en esetem nem egyedi!

Amugy en is csodanak tartom a kislanyom, attol eltekintve, hogy egyedul csodalom a csodamat:))

2008. jún. 21. 06:31
 9/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem az volt a kérdés, hogy megérte e, hanem miért fáj a szülés? Nekem is van gyermekem és természetesen megérte, még többet is szenvedtem volna érte!
2008. jún. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
41%
Azert a nok szenvednek,mert a vilag kezdetekkor,amikor az ur megtiltotta evanak es Adamnak,hogy arrol a bizonyos farol tilos enni,megis kisertesbe estek,Eva volt a bunosebb,ezert az ur azt mondta,hogy az asszony kinok kozt fogja vilagra hozni a gyermeket,hat ezert.
2008. szept. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!