Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen módszerrel állapítják...

Milyen módszerrel állapítják meg, hogy fejvégű vagy medencevégű a baba?

Figyelt kérdés
Nekem a 28 hét óta fejvégű, de mi történik akkor, ha úgy dönt a baby, hogy visszafordul? Csak akkor derül ki, ha nem tudom megszülni? Első baba.

2013. máj. 22. 07:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, habár 30-ig hét után ritka, hogy vissza fordulna, mert a fej túl nehéz már, és agravitáció huzza, de elöfordulhat.


Ahogy beindul a szülés és bemész a kroházba az elsö hogy UH-t csinálnak.

2013. máj. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tapintással
2013. máj. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia

A szívhangból is tudják hogy éppen hogy fekszik a baba, vagyis hogy hol találják meg, a hasad melyik részén.. :)

2013. máj. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Még menned kell majd uh-ra, ott azonnal látni fogják.

A 36. héttől pedig ctg-re jársz majd, ahol a baba szívhangját és a méhtevékenységet figyelik. Egy tapasztalt szülésznő azonnal meg tudja majd állapítani, hogy milyen fekvésű a baba.

Ne aggódj ezen feleslegesen, még min. 10 heted hátravan. Nekem kétszer is fordult a baba, jó kis frontok voltak akkor.

2013. máj. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

25 hetesen faros volt, 28 hetesen be volt fordulva, de most 36 hetesen én úgy érzem, mintha vissza fordult volna, vagy keresztben lenne, mert eddig teljesen lent éreztem csuklani, most félig fent jobb oldalt érzem ha csuklik!

Holnap reggel megyek 36 heti uh-ra, majd kiderül mi a helyzet!!!

2013. máj. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már 38 hetes vagyok! Az NST-n nem tudták megmondani, hogy fejvégű, úgy kérdeztek rá...:(
2013. máj. 22. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!