Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért fáj ott lent? 38+3...

Miért fáj ott lent? 38+3 vagyok és azt mondta ma a doki, hogy a baba fejvégű de nincs még beékelődve a feje, nem áll még kész a megszületésre.

Figyelt kérdés
Akkor miért van az,hogy napok óta úgy ficereg a gyerkőc,hogy majd szétszakadok ott lent.Mondjuk főleg akkor vettem észre amikor ülök,de előfordul fekvő pozícióban is.Egészen alul fáj,néha olyan mintha az már a hasam alatti rész lenne.
2009. máj. 12. 18:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Mi az, hogy 38+3!?!? mOST AKKOR 41 éves vagy?!
2009. máj. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Gondoltam a SZÜLÉS címszó alatt értelemszerű lesz,hogy 38 hetes 3 napos,bocsi :-I
2009. máj. 12. 19:00
 3/12 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik mindig vannak első látogatók :)

Szerintem ez a beilleszkedés egy folyamat, vannak fokozatai. Nekem kb 2 hete volt nagyon durva, pont amiket írtál. De érdekes hogy mostanra (38) enyhültek a tünetek.

Már nem érzem az egész fejét, ahogy ott feszül.

Ezért gondolom hogy amíg útban van, addig lehet jobban érezni, aztán ha mér nem mocorog, akkor enyhül a helyzet.

Most már csak néha zsibbad a combom, amiért nyomja az idegeket.

2009. máj. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
huh,első válaszoló nagyon képben van...:-) Sok értelmeset tőlem sem fogsz hallani,de én is most kezdem a 39-ik hetet,és ugyanezt érzem amit te,meg a doki is ezt mondta nekem.Azt mondta sétálgassak sokat,egyre lejjebb kerül a baba,se még nincs teljesen lent,azért érzünk ilyeneket szerintem.
2009. máj. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,azt a "se"-t véletlenül irtam a még elé,tök jo egyidősek vagyunk,melyik napra vagy kiirva? én holnap megyek a dokimhoz,kiváncsi vagyok mit mond lejjebb e van már a baba.Külső méhszájad nyitott ,már,ha igen mennyire?nekem mult héten még nem volt,lehet hogy azt is érezzük.
2009. máj. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Első vagyok.

Ugyan honnan kellett volna tudnom, hogy erre gondolsz?! Persze miért is ne lennél lusta érthetően, magyarul ideírni, mi a bánatra gondolsz!?!?

Elsőre te sem értenéd biztos, ha ideírnám; 12/10-es készlet, pedig "köztudomású", hogy 12-húros gitárra keresek 10-es méretű húrkészletet........:(((......Én kérek elnézést!

2009. máj. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Eldobom az agyam:-) ha már itt vagyunk beszélgethetnénk a fúrófejek nagyságáról is:-)végül is a témához kapcsolódik.Nem is értem szülés témakörben hogy jön képbe ki hány hetes...Kedves első,senki nem akart bántani,nyugi,csak itt mindenki igy irja,megszoktuk,és értjük egymást,ennyi,félreértés történt,enm kell harapni.
2009. máj. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igazad van, bocsánatot kérek mindenkitől...........:))))
2009. máj. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Az elsőnek már NO KOMMENT! Nem rosszból írtam amit írtam,de itt tényleg mindenki csak így szokta,ennek ellenére szerintem durván reagált,bár lehet én vagyok így a végefelé hisztisebb.

A kedves velem egyidősnek: Én már jó ideje C2110 vagyok,azaz a belső méhszáj még zárt.S te?

2009. máj. 12. 19:41
 10/12 anonim ***** válasza:
Bocs,az off-ért,de a 19.24-es egy idióta!!!!Agyatlan faszi vagy,ugye?Talán nem itt kellene kóvályognod.
2009. máj. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!