Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Betöltött 36 hetes vagyok, ma...

Betöltött 36 hetes vagyok, ma voltam uh-n. A baba méretei alapján már születési értékekkel rendelkezik. Most akkor óriásbébim lesz?

Figyelt kérdés
A súlyát 3020-3450grammig becsülték,nade van még 4 hetünk akkor addig mennyit fog hízni???NAgyon félek túl nagyra nő,akkor én vagyok a hibás,mert elég sokat is eszem,de kívánom is-pedig nemhízok annyira.VAlahogy kordában lehet tartani,hogy ne egy 5kilós gyereket szüljek.Köszi a segítséget:)
2008. jún. 18. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
nem hinném hogy lehet korlátozni a növekedést, de pont tegnap volt a tv-ben , hogy 6,2 kg-os baba született, de az anyuka terhességi cukorbeteg volt. Nekema doki azt mondta, hogy ha azt szeretném hogy kiférje, a terhesvitamint ccsak kétnaponta szedjem. ha szedsz ilyet erre isrákérdezhetsz, hátha segít.
2008. jún. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából az a furi,hogy nincs is olyan nagy pocim.Olvasgattam,hogy a gép azért tévedni szokott a súllyal kapcsolatban,de nem tudom mennyit tud még hízni 4hét alatt??Akkor én is lecsökkentem a magzatvédőt,amúgy még vasat magnéziumot és calciumot nameg cvitamint szedek.És görcsoldót-salbutamolt,hogy ne szülessen meg idő eltt,de azt már abba kéne hagynom,de nem nagyon merem mert akkor éjjel teljesen begörcsölök és így is faros a baba,nem tudom jót tenne e ha ilyen hamar kijönne..
2008. jún. 18. 14:11
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! Ne aggódj,nem fog már az a baby 5 kilosra nőni. Nekem a 38. héten azt mondták, hogy 4190 g a baba és bármelyik pillanatban szülhetek. Képzelheted mit éreztem, még vlt hátra két hetem. Én is kérdeztem a dokit, hogy befolyásolja-e az ő növekedését, hogy én mennyit eszem. Azt mondta, hogy nem. Ha ő meg akar nőni meg is fog. Szóval múltak a hetek, már a 40. -en is túl voltunk, de semmi. A hasam meg csak nőtt. A 41. hetesen és 1 naposan csináltak még egy uh-ot. Ott azt mondták, hogy a baba 3900 g. Két nap múlva megszületett a lányom 4180 g-mal. Ennyit az uh-ról. Ne aggódaj!

Jó babavárást és könnyű szülést!

2008. jún. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtatást ,én is ebben reménykedem,hogy azért csal egy kicsit a gép.Amúgy olyan kis hörcsögpofis a baba:)Legutóbb mikor a 28héten 4dsen láttuk sokkal másabb volt,most teljesen meglepődtem,mintha kicserélték volna.Azért bízom benne,hogy nem lesz akkora mint egy két hónapos baba mikor kijön.
2008. jún. 18. 14:46
 5/8 anonim ***** válasza:

az én keresztlányom 5kg 25-el született és gyönyörű szép! igaz császárral lett meg, de ne félj még ha meg is nő akkorára.

neki az utolsó hónapban 1kg-ot nőtt a babája.

ez nagyon szervezetfüggő, nem biztos, hogy a tied is nagy lesz.

jó egészséget.

2008. jún. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Valószínű nekem is császár lesz,mert farosak vagyunk,ugyhogy nem ettől félek.Olyan furi ha olyan nagy már az már nem olyan kisbabás-vagy lehet csak én gondolom rosszul??BEnnem az él,hogy egy újszülött olyan kis piciket törékeny,ha meg 2kiloval nagyobb akkor meg már olyan kis vasgyúró nem?.átvitt értelemben,mert persze gyönyörű lesz ha nagy lesz is,csak nem készültem fel rá,hogy milesz ha tényleg nagy lesz?..
2008. jún. 18. 15:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondták 37hetesen,hogy szülésre érett a babám,kb3300gr.én is aggodtam,főleg mikor 41.héten sem bujt ki.42.héten megcsászároztak 3500grés 52cm gyönyörű kisfiam született ne aggódj!!
2008. jún. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg egyébként is, mi van akkor ha mondjuk nagy babát szülsz? Az ég-világon semmmi. Akkor max megcsászároznak és az sem nagy ügy. Nem kell emiatt aggódni, szerintem ez annyira részletkérdés. Az a lényeg h egészséges legyen. Képzeld el azt, aki amiatt szorong, hogy fejletlen a babája, hát szerintem az a baj, ez nem probléma. Ne magadat féltsd, az orvosok úgyis kiszedik belőled azt a gyereket vagy így vagy úgy, az a fontos, hogy ha ennyire fejlett, akkor biztosan szép egészséges is. Jó és agyalásmentes babavárást!28hetes kismami
2008. jún. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!