Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésznő, kórház Budapesten?

Szülésznő, kórház Budapesten?

Figyelt kérdés

18 hetes terhes vagyok, sztk- ba járok terhesgondozásra. Szülésznőt szeretnék fogadni. Tudtok jót? Lehetőleg olyan kórházban dolgozzon, ahol minden szülőszoba alternatív (kád, labda, bordásfal stb), nem szeretnék úgy járni, hogy mondjuk későn érek be, és már más kapta (2. babámnál így volt). Dokik nem érdekelnek.

A szülésznő vigyázzon a gátamra, legyen otthon az alternatív szülészetben, engedje, hogy én válasszam meg a pózt, amiben szülnék (akár guggolva, akár négykézláb, akár oldalt fekve...). Lehet kicsit magasak az elvárásaim. Ismertek ilyet?



2013. máj. 25. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én két éve Rákóczi áginál szültem, és ő majdnem minden elvárásodnak megfelel. Én az istvánban szültem, de lehet máshol is vezet le szülést. Én is sztkba jártam, csak a szülésznő volt fogadott. Nagyon jó volt így. Ha kell az elérhetősége elküldöm privátban. De talán a neten is fent van. Szülésznő és szoptatási tanácsadó is.
2013. máj. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
akiben 100% hogy nem csalódsz: Kondor Katalin Szent Imre kórház. Alternatív szobában voltam és gátvédelemmel. ha kell adok elérhetőséget privibebn, írj rám.
2013. máj. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én szintén Kondor Katát tudom javasolni:)

Kétszer szültem vele a Szent Imrében,nagyon szép élmény,mindkétszer sikerült a gátvédelem is,pedig nem voltak kicsi babák.

A kórházban támogatják az alternatív lehetőségeket,úgy vajúdsz/szülsz ahogyan akarsz,nem kötik meg a kezedet,és az orvosok is természetes szülés pártiak.Budapesten az Imrében a legmagasabb a természetes szülések száma.

Bővebben itt:

[link]

2013. máj. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lányok, bocs, hogy offolok, ne haragudj kérdező.

Tudnátok abban segíteni, ha mondjuk én is Kondor Katával szeretnék szülni, de területileg más kórházhoz tartozom, akkor ezt hogy lehet megoldani? Én orvost szintén nem szeretnék választani, nekem az mindegy, viszont egy jó szülésznő, és megfelelő helyszín a szülésre nagyon fontos lenne.

Előre is köszönöm!

2013. máj. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hívd fel Kondor Katát,beszéljetek meg egy időpontot,ha szimpatikus és az általa elmondottak is,akkor szívesen megmutatja a kórházat és a szülőszobákat is.

Barátnőm is nála/vele szült,és nem volt fogadott orvosa.

0670-940-8062-es a száma.

2013. máj. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
köszönöm!
2013. máj. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!