Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehetséges? Azért kérdezem...

Tamcsika22 kérdése:

Lehetséges? Azért kérdezem mert úgy hallottam h hónapok múlva szokott. Szombaton lesz 6hete hogy császárom volt. Két hétig tudtam szoptatni ma elkezdtem barnázni aztán vérzek. Megjött? Most már rendszeresen meg is fog jönni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 28. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
igaz én hüvelyi úton szültem.nekem szülés napjától pontosan 4 hétre megjött.megijedtem azt hittem gond van és elmentem a dokimhoz.Hát megjött.azt mondta nem jellemző de megesik.nekem ezzel a lendülettel el is apadt a tejem.
2013. máj. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is hüvelyi úton szültem, de nekem is volt vérzés 4 hétnél, és utána hónapokig nem, csak 5 hónapnál jött meg rendesen. 2 barátnőm is 3 hónappal előttem szült, náluk ugyanez volt: egyszer megjött 28-30 napra, de nem olyan erősen, csak úgy mutatóba, és utána hónapokig nem.
2013. máj. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a második után 2,5 hónappal jött meg, aztán rendszeresen.
2013. máj. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is császárom volt.És a szoptatás ellenére a 4. hét végén megjött :( és utána minden hónapban jelentkezett.(a gyermekágyi vérzés 3 hétig tartott)
2013. máj. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!