Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülhetek-e az Uzsoki kórházba...

Szülhetek-e az Uzsoki kórházban ha csak az ideiglenes lakcímem van a XV. Kerületben?

Figyelt kérdés

Orvost nem szeretnék választani. Most is a XV. kerületbe járok az SZTK-ba terhesgondozásra és a 12 uh. az Uzsokiban lesz.

Vagy ha megindulna a szülés akkor a mentő a 70 km-re lévő másik kórházba vinne, ahol állandó lakcímem van?


2013. máj. 28. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha megindul a szülés a legközelebbi kórházba visznek. Szülhetsz az Uzsokiban szerintem gond nélkül. Én úgy fogok ott szülni, hogy nem oda tartozok, még ideglenesen sem. De kérdezz rá és ott biztosan válaszolnak neked.
2013. máj. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. máj. 28. 19:46
 3/4 Babeli Zurzavar ***** válasza:
kihez jarsz az sztkba? lesz fogadott orvosod?
2013. máj. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziklai Józsefhez járok. Nem, azt írtam nem szeretnék orvost választani.
2013. máj. 29. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!